4M Balansujący robot 3364

Balansujacy robot to zabawa z grawitacją dla dzieci. Zobacz co potrafia twoje dzieci

  • 38,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

4m to firma z HongKongu specjalizująca się w produkcji kreatywnych gier i edukacyjnych zabawek rozwijających zdolności manualne dla ciekawych świata dzieci założona w 1993 roku. Cały asortyment cechuje się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością.

 

Zaskocz swoich przyjaciół i rodzinę dzięki temu utalentowanemu robotowi kaskaderskiemu, który potrafi wykonywać sztuczki wbrew prawom grawitacji na linie lub cienkim patyku! Dowiedz się, jak działa grawitacja.

 

Rozwój funkcji wykonawczych mózgu jest kluczowym aspektem edukacji dzieci, wpływającym na ich zdolność uczenia się i przetwarzania informacji przez resztę życia. Zabawki edukacyjne, dzięki łatwej w użyciu, ale wyrafinowanej nauce stosowanej i rzemiośle, pobudzają i angażują wyższe czynności mózgu, które sprawiają, że myśliciele odnoszą sukcesy; logika, wnioskowanie, analiza i wyobraźnia.

 

Produkty 4M są zaprojektowane do wielokrotnego użytku i wielokrotnego użytku przez wiele godzin kreatywnego zaangażowania.

Proste pytanie „Co jeszcze może zrobić?” zainspiruje dzieci, biorąc pod uwagę adaptacje i alternatywne zastosowania elementów zestawu, mechaniczne, chemiczne lub kolorowe. Pudełka 4M nie kurzą się na półkach po godzinie użytkowania. Praktyczne, zabawne zabawki i zajęcia z naukami stosowanymi zapewniają lepsze zrozumienie zasad i teorii naukowych, co skutkuje wyraźną poprawą osiągnięć w klasie. Dzieci, które bawią się mądrze, będą mądre w przyszłości

Zaskocz swoich znajomych i rodzinę grawitacyjnymi sztuczkami, które potrafi utalentowany robot-akrobata. Obserwując jego triki na sznurku oraz cienkiej tyczce dowiesz się jak działa niewidzialna siła grawitacji.

 

Zawartość:

zestaw części ciała robota

zestaw obciążników

balansujący drążek

zestaw do statywu i monocyklu

sznurek