Barbie Moja Pierwsza Lalka Teresa HLL18 HLL21

  • 99,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Witamy w słodkim świecie, gdzie rodzą się przyjaźnie, a wyobraźnia wzbija się w powietrze. Chłopcy i dziewczynki, w wieku powyżej 3 lat, uczą się, bawią i rozwijają z lalkami i zestawami do zabawy Moja pierwsza Barbie.

Zainspirowana swoją postacią z serialu Moja pierwsza Barbie w YouTube, Teresa, ma 34.3 cm wysokości i miękki tułów oraz kończyny, które ułatwiają jej trzymanie, noszenie i ubieranie. Jej turkusowa sukienka ma nadruk z naszyjnikiem, marszczonymi detalami i rozkloszowanym brzegiem w paski. Noś uroczą przyłbicę i fioletowe buty, aby bawić się stylowo. Praktyczne zapięcia ułatwiają maluchom ubieranie lalki i wymyślanie prostych i zabawnych historii o modzie.

Tereska ma brązowe włosy. Dzieci mogą używać dołączonej dużej szczotki, do czesania i modelowania jej włosów, rozwijania zręczności i nauki dbania o siebie. Zestaw zawiera króliczka, z którym można wymyślać nowe przygody. Zawiera również bransoletkę, którą można zawiązać na rączkach lalki, aby mogła zabrać ze sobą swojego miękkiego i puszystego króliczka.


wg wieku: 3+, 5+, 7+
wg płci: dziewczynki
wg serii : Barbie