Klocki LEGO – marzenie każdego dziecka!

13-06-2022

Szczegółowy i duży zestaw klocków LEGO zawsze wywołuje uśmiech na twarzy dziecka. Kolekcje Classic, NINJAGO, Friends czy Technic to niewyczerpane kopalnie kreatywnych pomysłów i wiele godzin świetnej zabawy. Nie wiesz, co wybrać? Podpowiadamy, która z opcji najbardziej wpasuje się w gust Twojej pociechy. Sprawdź, jakie możliwości daje każdy z zestawów!

Kultowa marka zabawek

Nieprzerwanie popularne klocki LEGO zdobyły swoje uznanie za charakterystyczny styl łączenia elementów i rozbudowane zestawy. Serie takie, jak Classic, Friends, NINJAGO czy Technics wpasowują się w szerokie gusta odbiorców. Każdy nowy produkt to kolejna szansa na wielką przygodę, poznanie nowych postaci lub stworzenie ciekawego projektu. Zestawy tematyczne nadążają za najważniejszymi kulturowymi wydarzeniami, wypuszczając produkty z bohaterami lubianych filmów i bajek.

Zabawa i nauka w jednym – LEGO Technic

Doskonałą alternatywą dla oglądania telewizji jest umożliwienie maluchom stworzenia czegoś samemu. Dzieci mają w sobie duże pokłady kreatywności, a klocki LEGO Technic pomagają im je wyzwolić. Uczą zarówno planowania, eksperymentowania i nowatorskiego myślenia, jak i kierowania się instrukcją i działania zgodnie z planem.

Tematyczne zestawy mniej lub bardziej skomplikowanych pojazdów z pewnością przypadną do gustu każdemu chłopcu. Wozy terenowe, bolidy Formuły 1, motocykle klasyczne i ścigacze zawsze okażą się trafionym prezentem dla fana motoryzacji.

Jeśli Twój maluch interesuje się superbohaterami, postaw na wieloelementowy Batmobil. Inspirowany filmami o Batmanie pozwoli przenieść się na ulice Gotham City. Podświetlane elementy podkreślają ośmiocylindrowy silnik oraz maskę. Podczas zabawy klocki LEGO Technics oferują wiele funkcji, jak otwierane drzwi, ruchomy płomień dopalacza i układ kierowniczy. Po skończonej jeździe odłożony na półkę okaże się świetnym dodatkiem do tematycznej kolekcji.

LEGO Ninjago, Friends, Marvel i... wiele innych serii!

Miłośnicy odgrywania ról odnajdą się w produktach linii Friends, NINJAGO i Classic. LEGO przedstawiają pobudzające wyobraźnię scenerie zamieszkiwane przez barwne postaci. Mamy coś dla każdego: od fanów Disneya i Gwiezdnych Wojen, do miłośników Pokemonów i Avengers.

Pełne życzliwych osób oazy spokoju w postaci rajskich wysp, zestawów kempingowych czy domków na drzewie to znak rozpoznawczy klocków LEGO Friends i Classic. Szczegółowe budowle posiadające wiele ruchomych elementów oraz inspirują do tworzenia własnych historii o mieszkańcach Heartlake.

Fantastyczny świat odważnych wojowników i groźnych potworów odkrywa kolekcja NINJAGO. Klocki ze smokiem gromu zapraszają do odgrywania dynamicznych bitew i wykonywania podniebnych akrobacji dzięki nowoczesnemu sprzętowi. Zapoznaj się z kolekcją i odkryj myśliwce, roboty i statki. Każdy z nich to szczegółowy zestaw z wieloma ciekawymi funkcjami.

Czy wiesz, że...?

Zabawa klockami LEGO Classic, NINJAGO czy Friends może przełożyć się na zdolności przydatne w przyszłości. Tego rodzaju aktywność ma korzystny wpływ na:

  • wyobraźnię,

  • kreatywność,

  • koordynację.

Mózg najlepiej przyswaja informacje wtedy, gdy coś stale wywołuje nasze zainteresowanie. Taką aktywność można stymulować podczas wymyślania przygód z użyciem NINJAGO, budowania miasta z zestawów Classic, składania Technic, albo naśladowania społecznych zachowań z Friends.

Różnego rodzaju pudełka tematyczne inspirują także do eksplorowania pasji i rozwijania zainteresowań. Odgrywanie historycznych wydarzeń, tworzenie skomplikowanych konstrukcji Technic to często pierwszy krok na drodze do samodzielnego wyszukiwania dalszych informacji związanych z daną dziedziną.

Zaproś dziecko do wspaniałego świata dzięki zestawom LEGO

Każde z opakowań zawierających produkty Classic, Technic, Friends czy NINJAGO zostało zaprojektowane tak, by pozwalało na chwilę przenieść się do innego świata. Kultowe klocki LEGO nadają się zarówno dla młodszych, jak i starszych konstruktorów, którzy lubią dać upust swojej wyobraźni. Bez względu na to, czy Twoje dziecko jest fanem przygody w stylu Classic lub Friends, alternatywnych światów NINJAGO czy skomplikowanych konstrukcji Technics – sprawdź ofertę i wybierz coś dla niego!