Lalka Barbie ‒ sprawdź nowości i podaruj dziecku radość!

22-10-2021

sklep z zabawkami barbie

 

Niemal każda mała dziewczynka w swojej kolekcji zabawek chce posiadać lalki Barbie. Nic w tym dziwnego ‒ ten kultowy produkt cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci od wielu lat. Została stworzona w 1958 roku, a rok później pierwszy model można było kupić na nowojorskich targach. Postaci miały długie, jasne lub ciemne włosy i były ubrane w biało-czarne stroje kąpielowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zastanawiasz się, jakie są zalety zabawy lalką i którą wybrać dla swojej córeczki? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Zobacz, co proponuje nasz sklep z zabawkami i zamów Barbie Extra lub świetne zestawy Mattel.

Kultowa zabawka w nowej odsłonie

Bez względu na to, czy szukasz prezentu dla swojej pociechy, czy to ona chce podarować coś przyjaciółce ‒ lalka Barbie to idealny pomysł. Każda mała dziewczynka na pewno ucieszy się z nowego zestawu, w którym poza główną zabawką znajdują się m.in.:

 • ubranka, tj.: sukienka, spódniczki, spodnie, pelerynka,

 • akcesoria: torebka, paski, okulary przeciwsłoneczne,

 • biżuteria...

... i wiele innych. Lalka Barbie Extra to komplet, który zachwyci każdą małą modnisię. Wielofunkcyjność poszczególnych ubranek (niektóre są dwustronne) i dodatków sprawia, że można z nich stworzyć ponad 30 oryginalnych kreacji na wszelkie okazje.

Doskonale wiesz, że moda to tylko jedno z wielu zainteresowań małych dziewczynek. Jeśli Twoja córka uwielbia rozmowy o planetach, warto to wykorzystać. W trakcie zabawy kultową lalką w nowej odsłonie ‒ astronautki ‒ pociecha może zdobyć ciekawą wiedzę. Barbie ubrana w skafander, w towarzystwie swojego przyjaciela, małego pieska, rusza w nieznane, pobudzając tym samym wyobraźnię Twojego dziecka. W komplecie Barbie Mattel poza wspomnianym strojem znajdują się różnorodne akcesoria, np. mikroskop, próbówki, komputer, zestaw słuchawkowy. Ta stacja kosmiczna na pewno przypadnie do gustu każdemu maluchowi, niezależnie od wieku (powyżej 3 lat).

lalka barbie dla dzieci

Zestawy zabawek dla Twojego dziecka

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko w trakcie zabawy nauczyło się nowych umiejętności i zrozumiało otaczający je świat, zestaw Barbie z konikami będzie do tego idealny. Maluch spędzający czas z zabawkowymi zwierzakami pozna, czym jest opieka i odpowiedzialność za pupili. W komplecie znajduje się m.in. ogrodzenie wyposażone w stanowisko do mycia i pielęgnacji koni oraz poidło. Dzięki nim Twoja pociecha może karmić i poić zwierzaki, a także dbać o ich odpowiedni wygląd.

Inne zestawy zabawek, które znajdziesz w naszym asortymencie, dotyczą m.in.:

 • pielęgnacji ogródka,

 • urządzania mieszkania,

 • zawodów (np.: prezenterka, kucharka, nauczycielka, trenerka piłki nożnej),

 • opieki nad pszczołami,

 • foodtrucków.

Każdy z nich wyposażono w liczne akcesoria umożliwiające kreatywną zabawę w pojedynkę lub z przyjaciółmi.

Czy wiesz, że...?

Kultowe lalki Barbie, zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej odsłonie z różnorodnymi dodatkami to idealne modele do zabawy i nauki jednocześnie. Spędzając czas z zabawką, Twoja pociecha:

 • rozwinie swoją wyobraźnię i pobudzi kreatywność,

 • zwiększy zdolności manualne ‒ przebierając lub czesząc lalkę,

 • będzie marzyć o życiu dorosłych, np. karierze zawodowej, mieszkaniu w dużym mieście, podróżach,

 • bawiąc się z innymi dziećmi, zrozumie, czym jest dzielenie się oraz praca w grupie, co pozytywnie wpłynie na jej rozwój społeczny oraz emocjonalny.

Warto także wspomnieć o istotnej nauce akceptacji i różnorodności świata. Aby każde dziecko je zrozumiało, firma Mattel stworzyła lalki o różnych: karnacjach, typach budowy ciała czy rysach twarzy. Wysoka i szczupła Barbie z długimi, blond włosami jako jedyny model do zabawy to już przeszłość. Dziś możesz kupić swojemu maluchowi lalkę promującą wszelkie kanony piękna.

Zobacz i wybierz to, co najlepsze!

Pamiętaj, że bez względu na to, który zestaw z naszego sklepu wybierzesz, gwarantujesz dziecku bezpieczną zabawę. Zapoznaj się z asortymentem zgromadzonym na stronie i już dziś złóż zamówienie. Kraina zabawek to miejsce, w którym znajdziesz prezent dla każdego dziecka, niezależnie od jego wieku i zainteresowań. Idealną propozycją są opisywane powyżej lalki Barbie, które uwielbiają wszystkie, małe dziewczynki.