Lalki Barbie — zróżnicowane zabawki znane na całym świecie!

23-08-2022

Dzieciństwo to wspaniały okres w życiu, w którym najwięcej frajdy dają różnego rodzaju zabawki. Z pewnością nie ma osoby, która nie kojarzy najpopularniejszej z nich wszystkich. Lalki Barbie, bo o nich mowa, to zdecydowanie prawdziwe bestsellery, o których nadal marzy każda mała dziewczynka. Duża różnorodność modeli pozwala na znalezienie idealnej propozycji dla swojej pociechy i tym samym sprawienie jej mnóstwa radości. Taki prezent z pewnością pozostanie na długo w pamięci dziecka i może stać się wyjątkową pamiątką z dzieciństwa, która przywoła same miłe wspomnienia. Poznaj już dziś najpopularniejsze modele, które znajdziesz w sklepie krainazabawek24.pl w atrakcyjnej cenie!

 

Twoje dziecko lubi bawić się lalkami?

Dzieci, a w szczególności dziewczynki, uwielbiają bawić się lalkami, zarówno samodzielnie, jak i z rówieśnikami, rodzicami czy rodzeństwem. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż pełne sympatii postacie przypominające atrakcyjne postacie ze starannie wykonanym makijażem, pięknymi błyszczącymi włosami i zgrabną figurą, dają mnóstwo możliwości na zabawę. Niewielki rozmiar pozwala na zabranie ich ze sobą do przedszkola, na spacer, na plac zabaw czy na wakacje, dzięki czemu dziecko może w każdym miejscu bawić się ulubioną lalką i mieć ją zawsze przy sobie.

Dodatkową zaletą lalek Barbie jest możliwość szybkiej zmiany ich wyglądu, w zależności od humoru czy charakteru zabawy. Pozwala to na metamorfozę w syrenkę, pielęgniarkę, gimnastyczkę czy prezenterkę telewizyjną. Zatem jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawę lalkami, to produkty firmy Barbie bez wątpienia spełnią jego potrzeby i oczekiwania.

Historia marki Barbie

Historia marki Barbie jest ciekawa, dlatego warto ją poznać. Narodziła się na popularnych targach zabawek, które odbywały się w 1959 roku w Nowym Jorku. Jej założycielami było małżeństwo – Ruth i Elliot Handler, które jednocześnie prowadziło firmę zabawkarską Mattel Creations. W jej portfolio można było znaleźć domki dla lalek i ukulele, czyli hawajską gitarę, dla dzieci. Marka zyskała rozpoznawalność, gdy całoroczne zyski w 1955 roku przeznaczyła na sponsorowanie telewizyjnego programu „Klub Myszki Miki”. Od tej pory stała się liderem w swojej branży, a sam pomysł tworzenia lalek narodził się podczas obserwowania córki Barbary, gdy wycinała z papieru postacie kobiet, mężczyzn i dzieci, tworząc z nich rodzinę. Wszystko dlatego, że ówczesne lalki miały wygląd bobasów, a dziewczynka wraz z rówieśniczkami obsadzała swoje papierowe wycinki w roli dorosłych osób bądź nastolatek. Zabawa ta stała się prawdziwą inspiracją dla Rutha i Elliot do stworzenia zupełnie nowej formy zabawek. 

lalka-barbie

Lalki Barbie – różnorodność w parze z jakością

Firma Barbie produkuje lalki, które mogą mieć postać kobiet, mężczyzn i dzieci, dzięki czemu można stworzyć całą rodzinę, kolekcjonując kolejne modele. Wszystkie z nich słyną z wysokiej jakości, starannego wykonania z dbałością o detale i stylowego designu. Wygląd zabawek zmienił się na przestrzeni lat, dzięki czemu idealnie wpisuje się w obecne trendy panujące w branży zabawkarskiej. Aktualnie można wybrać postacie o różnej karnacji, dowolnym kolorze włosów, a kolekcję uzupełnić zwierzętami i różnego rodzaju akcesoriami. Do najpopularniejszych serii należy między innymi Made to Move, w której można znaleźć Barbie gimnastyczkę jasnych, brązowych i rudych włosach. Każda z nich może być w ciągłym ruchu, gdyż figurki mogą się zginać na wiele sposobów, co pozwala odwzorować rzeczywiste pozy.

Więcej markowych zabawek znajdziesz na krainazabawek24.pl

Dla firmy Barbie każda lalka to możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego, unikatowego i atrakcyjnego nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych osób, które kolekcjonują tego rodzaju zabawki. Możliwość przebierania jest wygodna i łatwa, a szybka metamorfoza postaci sprawia, że zabawa staje się bardziej realistyczna. Wszelkiego rodzaju ubrania, akcesoria i gadżety można kupić oddzielnie lub zamówić całe zestawy, które pozwolą odgrywać dynamiczne scenki. Dzięki temu zabawa nie ma końca. Warto zapoznać się całą ofertą sklepu krainazabawek24.pl, gdzie znajduje się niezliczona liczba propozycji dla dzieci uwielbiających lalki Barbie.