Mattel Barbie Color Reveal Pidżama Party GRK14

20-01-2021

Barbie Color Reveal Duży zestaw Pidżama Party to niezwykle zaskakująca zabawa!

Barbie Color Reveal Duży zestaw Pidżama Party to niezwykle zaskakująca zabawa!

W tym wielkim zestawie jest ponad 50 niespodzianek, w tym lalka Barbie, lalka Chelsea oraz 3 zwierzątka z serii Color Reveal. Jest tu też pełno elementów z funkcją zmiany koloru, peruka z długimi włosami, ubranka i akcesoria do wymarzonego pidżama party.

Aby zabawa była jeszcze lepsza, zestaw zawiera również grę, elementy scenerii i opakowanie do ponownego wykorzystania. 

Otwórz pojemnik i odpakuj 28 torebek-niespodzianek. A gdy skończysz zabawę, możesz schować wszystko do środka. W zestawie jest też matado zabawy oraz kostka i elementy gry. orzesz przemierzać planszę do gry i otwierać kolejne paczuszki. Gdy już wszystko odpakujesz, czas na odkrycie wyglądu lalek i zwierzątek. Wyjmij lalke Barbie i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. Woda zmieni kolor na srebrzysty, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej wygląd! W ten sam sposób odsłoń wygląd lalki Chelsea i trzech zwierzątek Color Reveal. Znajdź gąbeczkę, zanurz ją w zimnej wodzie i przetrzyj nią gorsety lalek Barbie i Chelsea, aby zmieniły kolor. Uzyj ciepłej wody, aby przywrócić pierwotną barwę. Tę niesamowita transformację można powtarzać bez końca!

Przekręć plansze do gry na drugą stronę, aby zobaczyć miejsce na pidżama party. Możesz opowiadać niezliczone historyjki dzięki dodatkowym elementom, takim jak śpiwory, "przekąski", akcesoria dla zwierząt i nie tylko.

Odczep z opakowania maski dla dzieci, aby jeszcze bardziej wzbogacić świat zabawy.

Przeżywaj niezapomniane chwile, otwierają copakowanie, organizując pidżama party i oddając się słodkim marzeniom.

 

Które lalki odkryjesz? To pozostaje niespodzianką do moemntu otwarcia opakowania.

 

Lalka Barbie nie stoi samodzielnie.