MATTEL CARS STEROWANY ZYGZAK

22-03-2021

Czy znasz słynnego bohatera filmu ?Auta? Zygzaka MC Queen? MATTEL Cars Sterowany Zygzak Mc Queen pomoże Ci go lepiej poznać i dostarczy Ci fantastycznej zabawy. Jesteś gotowy na szaloną jazdę? Jeżeli tak, to poznaj bliżej naszego bohatera!
Główny bohater filmu ?Auta?, którego pokochały dzieciaki na całym świecie. Początkowo był on nieco zarozumiały i dążył do sławy za wszelką cenę. Wszystko jednak się zmieniło, kiedy trafił do Chłodnicy Górskiej. Tam zobaczył, że jego dotychczasowe życie nie było doskonałe, że obrał złą drogę, ale nigdy nie jest za późno na zmiany.

Zygzak Mc Queen przyjaźni się ze starą lawetą o imieniu Złomek. Ma również dziewczynę ? Stellę. Zdobycie czterech Złotych Tłoków uświadomiło Zygzaka, że stać go na bardzo dużo, więc postawił wziąć udział w Pierwszym Światowym World Grand Prix, które organizował Baron Smardz-Rychły.

Czerwone autko dla wielu dzieci jest idolem, szczególnie chłopcy polubili ten pełen humoru, ale również nauki przyjaźni film. Teraz Zygzak Mc Queen może gościć również w Twoim domu i to niekoniecznie na ekranach telewizorów.

Zabawka w doskonały sposób odwzorowuje styl oraz wygląd bohatera filmu. Zwrócono uwagę na każdy szczegół, który decyduje o autentyczności pojazdu. Dzieci są bardzo spostrzegawcze, dlatego producentom nie mógł umknąć nawet najmniejszy detal.
Gotowy na wyścig?

MATTEL Cars Zygzak Mc Queen to zdalnie sterowane auto. Można nim jeździć na pełnych obrotach i bawić się aż na 3 sposoby:

wpadaj w kontrolowane poślizgi
ścigaj się po pętli
zaimponuj zakręconym tańcem zwycięstwa