Powrót do szkoły w wielkim stylu! Te przybory muszą znaleźć się w tornistrze Twojego dziecka!

21-09-2022

Skompletowanie wyprawki szkolnej dla ucznia na nowy rok to nie lada wyzwanie. Dzieci jednak uwielbiają ten moment, gdy mogą wybierać zeszyty, przybory, piórnik czy nowy tornister. Sprawia im to mnóstwo radości, dlatego większość maluchów i nastolatków mocno angażuje się podczas zakupów. Szeroki wybór różnego rodzaju przedmiotów i gadżetów przydających się w szkole sprawia, że każdy znajdzie idealne akcesoria dla siebie. Artykuły dla ucznia warto wybierać, biorąc pod uwagę preferencje pociechy oraz jej indywidualne potrzeby. Pozwoli to odpowiednio przygotować się do szkoły i tym samym na każdą lekcję. Zatem już dziś skorzystaj z naszego poradnika, a następnie odwiedź sklep zabawkowy Krainazabawek24.pl i złóż zamówienie na wybrane przybory!

 

Już wrzesień — przygotuj swoje dziecko na wyprawę do szkoły!

Końcówka wakacji i pierwsze dni września to ostatni dzwonek na przygotowanie ucznia do szkoły. Czas ten jest nerwowy, dlatego dobrze jest spisać sobie listę zakupów, na której znajdą się akcesoria niezbędne podczas lekcji. Warto, aby Twoje dziecko zawsze miało pod ręką te, których potrzebuje w danej chwili do rozwiązywania zadania, przepisywania informacji z tablicy, robienia szybkich notatek, kolorowania czy też zakreślania ważnych dat w podręczniku. Część przyborów może nosić ze sobą do szkoły, a druga część, ta rzadziej wykorzystywana, może zostać w domu na biurku czy w szafkach i szufladach. Podczas wyboru należy kierować się przede wszystkim wysoką jakością, aby zakupione przybory nie zawiodły w najmniej oczekiwanym momencie.

Co musi się znaleźć w plecaku wzorowego ucznia?

Zastanawiasz się, co powinno znaleźć się w plecaku szóstkowego ucznia? Z pewnością miejsce na pomoce naukowe i akcesoria. Wśród nich bez wątpienia nie może zabraknąć zeszytu do każdego przedmiotu, piórnika pełnego przyborów do pisania czy pudełka z drugim śniadaniem. Warto także w tornistrze znaleźć miejsce na chusteczki higieniczne, drobne pieniądze, plastry czy przekąski. Dziewczynki pewnie chętnie schowają do środka swoje ulubione kosmetyki czy lusterko.

Biorąc pod uwagę wszystkie z wymienionych kwestii, z pewnością bardzo istotny będzie także wybór samego plecaka. Tornister powinien mieć odpowiedni rozmiar i konstrukcję, która będzie praktyczna i jednocześnie zapewni dziecku komfort podczas noszenia go na plecach. Warto zdecydować się na wariant z dużą liczbą przegródek i kieszonek, które ułatwią przechowywanie książek, zeszytów i akcesoriów w należytym porządku.

Przybory w stylowym piórniku

Piórnik – to dla większości uczniów ulubione akcesorium szkolne. Wielu z nich chętnie zmienia go co rok na nowy, którym może się pochwalić w klasie, a także wyróżnić na tle rówieśników. Wybrany model powinien być funkcjonalny i pomieścić w swoim wnętrzu wszystko to, co niezbędne podczas pisania, liczenia, zakreślania, rysowania czy mazania. Wśród podstawowych przyborów wato wymienić:

  • długopis lub pióro,

  • ołówek i temperówkę,

  • marker i zakreślacz,

  • gumkę i korektor,

  • zestaw kredek i pisaków,

  • linijkę,

  • nożyczki,

  • cyrkiel.

Bardzo istotny jest również sam kształt piórnika. Na rynku dostępne są modele rozkładane jak książki (jedno-, dwu- lub trzykomorowe) oraz saszetki – mniej lub bardziej usztywniane. Większość z nich zapinana jest na suwak, który chroni zawartość przed przypadkowym wysypaniem się w plecaku. Warto wybrać model o odpowiedniej wielkości, a także kolor, który idealnie wpisze się w gust ucznia.

przybory

Niezawodny kalkulator

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest matematycznym mistrzem, czy też ma problem z liczeniem, z pewnością przyda mu się niezawodny kalkulator. Najlepiej wybierać podręczne modele w kompaktowym rozmiarze. Te najmniejsze zmieszczą się nawet do większego piórnika. Dzięki temu uczeń będzie mógł mieć je zawsze pod ręką i skorzystać w razie potrzeby.

Szóstkowy uczeń to przygotowany uczeń!

Jeśli już wiesz, jakie akcesoria szkolne okażą się niezbędne podczas kompletowania wyprawki ucznia, to już dziś zamów je w sprawdzonym miejscu, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Świetnym przykładem są sklepy z zabawkami i różnego rodzaju przyborami, które są rewelacyjnie zaopatrzone, a wszystkie są dostępne w atrakcyjnej cenie – jednym z nich jest Krainazabawek24.pl. Wybierz produkty, które przypadną do gustu Twojemu dziecku, dzięki czemu z pewnością będzie doskonale przygotowany do rozpoczęcia nowego roku szkolnego!