Poznaj grę i zabawki z serii Among Us!

23-01-2023

Chcesz sprawić ogromną radość swojemu dziecku? Poznaj serię zabawek i gier Among Us i wybierz idealne propozycje, które zapewnią mnóstwo zabawy!

Coraz więcej rozrywek przeznaczonych na smartfona zyskuje na popularności. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to znakomity sposób na nudę i na szybkie oderwanie się od codziennych obowiązków. Jedna rozgrywka czy mecz nie zajmuje wiele czasu, dzięki czemu można sobie zrobić chwilową przerwę i się nieco odstresować. Doskonałym tego przykładem jest jedna z najpopularniejszych gier tego typu na świecie Among Us. Uwielbiana przez miliony użytkowników smartfonów doczekała się kolejnych map i funkcji, a grono graczy stale się powiększa. Właśnie z tego względu na rynku pojawiły się zabawki z serii Among Us, które są nie lada gratką dla miłośników tej gry. Poznaj już dziś jej zasady i urocze gadżety, z których można stworzyć swoją prywatną kolekcję. Aktualnie wszystkie z nich biją rekordy popularności w sprzedaży na całym świecie, a wśród zainteresowanych znajdują się zarówno dzieci, jak i dorośli.

 

Among Us – gra, która porwała miliony

Gra Among Us tuż po pojawieniu się na rynku zdobyła serca milionów graczy z całego świata. To wieloosobowa rozgrywka, w której wygrywa jedna drużyna. Jedna z nich nosi nazwę „Crewmaters”, którą tworzy załoga statku kosmicznego, a drugą oszuści. To mniejsza grupa tak zwanych „Impostersów” ma na celu zlikwidowanie graczy z przeciwnej drużyny, której zadaniem jest wykonywanie różnych poleceń na planszy, czyli w bazie.

W chwili, gdy członek grupy odkryje ciało bądź przyciśnie alarmowy guzik zlokalizowany na środku mapy, pozostali gracze są zwoływani do konkretnej lokacji, w której odbywa się narada. Podczas spotkania uczestnicy próbują odgadnąć, kto jest oszustem i kogo powinno się wystrzelić w kosmos. Cel gry jest różny w zależności od tego, w której drużynie się znajdujesz. Twoim zadaniem może być jak najszybsze odkrycie sabotażystów bądź sprytne zagranie i zniweczenie planów załogi mającej wyłącznie dobre zamiary. Ciekawostką jest fakt, że gracz stojący w miejscu przeznaczonym do wykonania danego zadania, wcale nie musi go wykonać, dlatego czujność podczas rozgrywki i spryt to podstawa!

Co stoi za sukcesem gry Among Us?

Na sukces gry Among Us jej twórcy nie musieli długo czekać. Pojawiła się ona w 2018 roku, gdy zaczęła być dostępna na iPhone'a i smartfony z Androidem, jednak największą popularność zdobyła 2 lata później, gdy zaczęła być streamowana na różnych serwisach. Dzięki temu jej wielbiciele mogli na żywo obserwować transmisję rozgrywek, od których trudno było się oderwać. Coraz większa liczba graczy pozwoliła twórcom rozwinąć skrzydła i zainwestować tym samym w rozwój gry, co wiązało się z dodaniem nowych map i wielu funkcji. Dzięki nim gra stała się jeszcze ciekawsza i wciągająca.

zabawka

Jakie zabawki z serii Among Us są u nas dostępne?

Przed wyborem konkretnych zabawek z serii Among Us, warto poznać prawdziwe bestsellery, na punkcie których oszalał świat. Wśród nich można wymienić między innymi:

  • Figurki Crewmate – wykonane z wysokiej jakości materiałów z wielką starannością i zadbaniem o najdrobniejsze detale. W każdym opakowaniu znajduje się jedna figurka, a łącznie można skompletować kolekcję składającą się z 16 sztuk.

  • Crewmate Stempelki – to również niewielkie figurki z podobiznami bohaterów z gry Among Us, które bardzo szczegółowe i dostępne w wielu wzorach do wyboru. Można z nich także stworzyć całą kolekcję, która może zamienić się w prawdziwe hobby.

  • Pluszak Among Us – to bezpieczna zabawka dla małych fanów gry Among Us, która świetnie sprawdzi się dla nich jako ciekawy prezent, zapewniający mnóstwo radości. Można wybrać pluszaka w dowolnym kolorze, np. swojego ulubionego gracza.

Podaruj swojemu dziecku zabawkę z serii, którą dobrze zna!

Jeśli Twoje dziecko jest prawdziwym fanem gry Among Us to koniecznie wybierz zabawki z tej serii, które sprawią mu mnóstwo radości i zapewnią znakomitą rozrywkę przez wiele godzin. Maluch lub nastolatek będzie mógł dzielić nią z rówieśnikami bądź pozostałymi członkami rodziny, a zabawa nie będzie miała końca. Szeroki wybór propozycji oferuje sklep z zabawkami Krainazabawek24, w której czekają atrakcyjne ceny i wiele promocji, z których warto skorzystać. Wśród nich można znaleźć między innymi różnego rodzaju pluszaki i figurki z serii Among Us. Nie zwlekaj dłużej tylko już dziś podaruj dziecku zabawkę z serii, którą doskonale zna, a z pewnością będzie w siódmym niebie!