Święta, święta i... czas na prezenty! Oto nasze propozycje!

16-12-2021

Zarówno Mikołajki, jak i święta to czas, w którym obdarowujesz swoich najbliższych masą prezentów! Jednak nie zawsze można znaleźć szybki i trafiony pomysł dla całego grona najbliższych. W każdej rodzinie tradycją jest spora ilość prezentów, czekających pod choinką. Taki klimat to niezbędny element każdych świąt. Jednym z doskonałych rozwiązań, nie tylko dla najmłodszych są klocki Lego. Sprawdź nasze inspiracje i gotowe pomysły, które dostarczą radosnej zabawy niezależnie od wieku!

 

Wybierz prezent świąteczny dla najbliższych

Dobrze wybrany prezent-niespodzianka to nie lada wyzwanie! Przed świętami, jak nigdy potrzebujesz gotowych inspiracji i konkretnych pomysłów. Zestawy LEGO to idealne rozwiązania niezależnie od wieku. Ich niezwykła historia podkreśli wyjątkowość prezentu i dostarczy wiele radości oraz zabawy. Dzięki LEGO możesz liczyć na aktywnie spędzony czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Klocki Lego - dla młodszych dzieci i nastolatków

Klocki to jedne z najczęściej wybieranych zabawek dla dzieci, a w szczególności LEGO, które są znane od wielu pokoleń. Zalety ich układania to przede wszystkim ćwiczenie cierpliwości i dokładności. Kolejnymi istotnymi kwestiami są:

  • rozwijanie koordynacji wzrokowej;

  • pobudzanie kreatywności i wyobraźni;

  • ćwiczenie cierpliwości;

  • zacieśnianie więzi podczas wspólnej zabawy;

  • działanie antystresowe i odprężające.

Przy wyborze klocków dla dzieci warto zwrócić uwagę na ich zainteresowania. Przykładowo dla chłopców można wybrać kolejki samochodowe, a dla dziewczynek budowę domku dla lalek. Każdy zestaw LEGO dedykowany jest konkretnej grupie wiekowej. Na opakowaniu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Lego — dorośli też znajdą coś dla siebie!

Układanie klocków i budowanie z nich konstrukcji to również atrakcja dla dorosłych! Wielu kolekcjonerów traktuje klocki LEGO jako swoją pasję. To właśnie z myślą o nich powstały kolekcje klocków LEGO Technic, które są idealnym prezentem dla miłośników motoryzacji. Kolejną ciekawą serią dla dojrzałych wielbicieli tej marki jest seria LEGO Architecture. To właśnie w niej znajdziesz możliwość stworzenia konstrukcji wielkich miast, takich jak Tokio, Paryż czy Londyn. Wspominane rozwiązanie może sprawdzić się również jako prezent dla wielbicieli podróży i umożliwi budowę jednego z ich ulubionych miast! Tego typu konstrukcje oprócz zabawy mogą stanowić dodatkową dekorację. W swojej ofercie LEGO ma również kolekcję Arts, która zaskakuje możliwością odtworzenia prawdziwych dzieł sztuki znanych artystów!

zestawy-lego-i-puzzle

Puzzle — niezawodny prezent pod choinkę

Puzzle 3D to świetny sposób na ćwiczenie wyobraźni przestrzennej. LEGO zaprojektowało również zestawy, które pozwolą na zabawę w gronie przyjaciół lub umożliwią aktywnie spędzony czas w gronie rodzinnym. To prawda, że wiele dzieci uczy się przez zabawę, dlatego warto wybrać prezent, który pozwoli na radosną naukę i dostarczy odpowiedniej rozrywki, jednocześnie pobudzając zainteresowanie. Wiele z rozwiązań puzzli LEGO pozwala na stworzenie ulubionej postaci z kreskówki, budowę kolejki, domku lub samochodu. 

Czy wiesz, że...?

Kolekcja LEGO Speed Champions powstała przy współpracy ze światowej sławy designerami Porche, Ferrari i McLarena. Stanowi odwzorowanie ikonicznych modeli samochodów wyścigowych. Jest jednocześnie ich idealną kopią z zachowaniem wszystkich szczegółów! Ta seria to doskonały prezent zarówno dla taty, jak i syna. To właśnie dzięki niej przy wspólnej zabawie istnieje możliwość rozwijania swoich zainteresowań. LEGO Speed dostarczy również ogromnych emocji i pozwoli na aktywne spędzanie czasu razem ze swoim dzieckiem.

Bożonarodzeniowe prezenty tylko w Krainie Zabawek!

Wybór prezentu pod choinkę nigdy nie był tak łatwy! Jeśli szukasz idealnego zestawu LEGO dla swojego dziecka, chłopaka, kuzyna czy brata — w naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepsze rozwiązania! Oferujemy produkty ze wszystkich kolekcji LEGO — Architecture, Technics, Speed Champion oraz o wiele innych! Sprawdź już teraz! Gwarantujemy szybką dostawę! Ponadto obecnie masz możliwość wzięcia udziału w loterii LEGO. Wystarczy, że kupisz jeden z zestawów, zachowasz paragon i wypełnisz formularz rejestracyjny na stronie https://legomastersloteria.pl/ — do wygrania zestawy LEGO ze wszystkich kolekcji!