Zabawki, które mogą rozwijać! Przekonaj się, co wybrać dla swojego dziecka

04-05-2022

Szukasz prezentu dla swojego dziecka? A może Twoja pociecha wybiera się na urodziny kuzyna lub przyjaciela i chce mu sprawić wyjątkowy upominek? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, przeczytaj artykuł i wybierz zabawkę Playmobil, która pozytywnie wpłynie na rozwój malucha. Zobacz, dlaczego warto zdecydować się na modele, które bawią i uczą.

 

Zabawki, które dają radość i uczą

Doskonale wiesz, że każdy sklep z zabawkami jest wyposażony w mnóstwo artykułów dla pociech w każdym wieku. Ważne, aby spośród setek propozycji wybrać tę, która:

 • sprawi dziecku radość,

 • rozwinie jego wyobraźnię,

 • pobudzi kreatywność,

 • nauczy nowych umiejętności, np. samodzielności czy zabawy w towarzystwie,

 • umożliwi wiele godzin ciekawej zabawy.

Te i mnóstwo innych zalet mają produkty Playmobil. Dlatego też są idealną propozycją zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku. Pamiętaj, aby wybierać modele dostosowane do zainteresowań danego odbiorcy. To zagwarantuje zadowolenie z upominku. 

Playmobil ‒ propozycje rozwijające wiedzę ogólną

Każdy rodzic marzy o tym, aby poszerzać wiedzę ogólną swoich dzieci. Poza czytaniem książek, układaniem puzzli czy graniem w planszówki, można uczynić to przy pomocy zabawek Playmobil, które oferuje nasz sklep internetowy. Z niebezpieczeństwem wynikającym z rozprzestrzenianiem się ognia, możesz zapoznać córkę lub syna w ciekawy sposób. Pojazd ratowniczy straży pożarnej na pewno ułatwi Ci to zadanie. W trakcie wspólnych chwil z dzieckiem przedstaw mu najważniejsze informacje, np. dotyczące telefonów alarmowych.

Można także postawić na inne modele odnośnie do tej tematyki, np. pojazd jednostki specjalnej, policja czy szpital z wyposażeniem.

rozwijajace-zabawki-dla-dziecka

Wejdź do świata zwierząt!

Większość maluchów kocha zwierzęta. Jeśli Twoja pociecha należy do tego grona, zakup zabawki na dowolną okazję nie powinien być dla Ciebie problemem. Figurki Playmobil przedstawiające poszczególne gatunki zwierzaków to idealny upominek. Twój maluch ma już popularne modele Schleich odzwierciedlające konie? Kup stadninę, w której zamieszkają podopieczni Twojego dziecka.

W serii ukazały się także figurki innych zwierząt. Godna uwagi jest zabawka domek dla żółwi. Jeśli Twoja pociecha chce być w przyszłości właścicielem zwierzaka, zabawa z Playmobil może przygotować ją do konkretnych obowiązków. W zestawie znajduje się rodzina żółwi, domek, w którym mogą odpocząć i schronić się przed niebezpieczeństwem, a także sałata ‒ ich główne pożywienie. Jeżeli chcesz uzupełnić kolekcję malucha lub sprawić mu miłą niespodziankę, do wyboru masz także figurki innych zwierząt, np. rysia, goryla czy klacz.

Czy wiesz, że...?

Poszczególne figurki Playmobil można ze sobą łączyć, tworząc własne zestawy. Dlatego też to od wyobraźni malucha zależy, w jaki sposób spędzi czas z zabawkami. Każdy kolejny prezent Playmobil zwiększy kolekcję, a tym samym radość malucha i zapewni mu wiele godzin świetnej zabawy.

Szeroki wybór modeli na w naszym internetowym sklepie z zabawkami sprawia, że Twoje dziecko spędzi długi czas na zabawie w różnej scenerii, np.:

 • na farmie,

 • na statku pirackim,

 • w mieście,

 • na zamku, wśród księżniczek,

 • na meczu lub siłowni,

 • w parku rozrywki...

... i wielu innych miejscach. Każdy z nich pozwoli maluchowi na wykreowanie własnego, wymarzonego świata i odgrywanie wielu scenek z udziałem poszczególnych figurek. To także świetna zabawa dla całej rodziny ‒ warto wspólnie przenieść się do pięknych krain.

Bez względu na to, czy Twoja pociecha chce zostać policjantem, strażakiem czy uwielbia zwierzęta lub modę ‒ w asortymencie naszego sklepu z zabawkami znajdzie figurki Playmobil, dostosowane do swojego hobby.

Nasze najlepsze propozycje!

Powyższe propozycje to jedne z wielu zabawek dla dzieci, które znalazły się w naszej ofercie. Warto zapoznać się z opisem poszczególnych produktów Playmobil, serii Schleich i już dziś zamówić wybrane modele w atrakcyjnej cenie. Uśmiech na twarzy Twojej pociechy jest gwarantowany! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy radą.