Dromader Sekrety Elektroniki 1200 eksperymentów

 • Dodaj recenzję:
  • ZD-9537
  • Dostępność: Jest Jest  (8szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 210,57 zł 259,00 zł

  Kompletny zestaw elementów, który pozwoli przeprowadzić 1288 ekscytujących eksperymentów. Zestaw może służyć, jako wspaniałe narzędzie, dzięki któremu poznajesz tajniki tych ciekawych dziedzin wiedzy. Może być używany zarówno w szkole jak i w domu. Zajmujące i stymulujące wyobraźnię eksperymenty zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy a jednocześnie pozwolą na poznanie zasad działania układów elektronicznych.

  Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe łączenie za pomocą zaciskanych złączek. W oparciu o szczegółową instrukcję w języku polskim, dziecko w prosty sposób, niczym składanie klocków, buduje zestawy elektroniczne: np. urządzenie, które po zapadnięciu zmroku włącza światło.

  W zestawie znajdują się: złączki, płytka sensora, siniki, przełączniki, źródła światła, moduły dźwiękowe, moduł radiowy MW i FM, rezystory, kondensatory, tyrystory, rejestrator dźwięku, wyświetlacze cyfrowe oraz instrukcja.

  Łącząc zabawę z nauką, dzieci poznają tajniki budowy obwodów elektronicznych i z pewnością będą zachwycone wynikami samodzielnie przeprowadzonych doświadczeń. Starsze dzieci mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności, budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.

   

  Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij