Fisher Price TOMEK i PRZYJACIELE Megastacja Sodor Zestaw GXH09

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GXH09
  • Producent: FISHER PRICE
  • Kod producenta: 0887961956924
  • Dostępność: Mało-nie czekaj! Mało-nie czekaj!  (3 SZT)
  • Czas realizacji: 24h
  • 649,50 zł 560,00 zł
  • SZT

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Dzięki temu dużemu zestawowi Tomek i Przyjaciele Megastacja Sodor od Fisher-Price® z wieloma funkcjami i ruchomymi elementami możesz przeżywać niezwykłe przygody znane z serialu lub tworzyć własne opowieści. Ścigaj się, zmieniaj kierunki jazdy, odwiedzaj dobrze znane miejsca, a potem załaduj i rozładuj towary. Ten wielopoziomowy zestaw ma ponad 75 cm wysokości oraz zawiera ulubione miejsca i postacie z serialu, a do tego obrotnicę, 3 dźwigi do ładowania i rozładowywania towarów oraz tory dla lokomotyw. Dzieci sterują akcją! Decyduj, dokąd mają zmierzać lokomotywy, przestawiając uchwyty i przełączniki. W zestawie jest lokomotywa Tomek z napędem, metalowa lokomotywa Piotruś do popychania, helikopter Harold i 4 skrzynie do ładowania i rozładowywania. Można go łączyć ze wszystkimi zestawami Tomek i Przyjaciele, oprócz serii drewnianej. Dołóż dodatkowe tory i rozbuduj świat kolejowej zabawy. (Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).

Liczący ponad 75 cm wysokości wielopoziomowy zestaw Tomek i Przyjaciele z ulubionymi miejscami i postaciami z serialu
Domkowo z obrotnicą, Rybkowo z dźwigami Cassią, Karolcią i Karolkiem oraz uchwyty sterujące jazdą
Zestaw jest kompatybilny ze wszystkimi torami Tomek i Przyjaciele, poza linią drewnianą. Łącz do woli i poszerzaj świat kolejowej zabawy! (Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności)
W zestawie jest lokomotywa Tomek z napędem, metalowa lokomotywa Piotruś do popychania, helikopter Harold i 4 skrzynie do ładowania i rozładowywania
Dla uwielbiających pociągi przedszkolaków od 3 roku życia!