Gra planszowa Hasbro Gaming Ka-blab F2562

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: F2562
  • Producent: Hasbro
  • Kod producenta: 5010993922338
  • Dostępność: Mało-nie czekaj! Mało-nie czekaj!  (2 szt.)
  • Czas realizacji: 24h

  • Historia ceny
  • 119,90 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.


Hasbro Gaming Ka-Blab! F2562
- SZYBKA GRA SŁOWNA: Krzyknij, zanim skończy się czas! Gra Ka-Blab! to szybka, szalona gra słowna, w której gracze wykrzykują rzeczy pasujące do określonej
- MYŚL SZYBKO: W każdej rundzie gracze kolejno rzucają kośćmi, a wynik rzutu oznacza liczbę rzeczy, które muszą wymyślić, zgodnych z tematem podanym na karcie.
- LICZNIK CZASU ODMIERZAJĄCY LOSOWE PRZEDZIAŁY CZASOWE: Myśl szybko, wykrzykuj szybciej! Elektroniczny licznik czasu odmierza losowe przedziały czasu, zatem nikt nie wie, kiedy zadzwoni. Gracz, podczas tury którego zadzwoni, traci żeton.
- ZABAWA PEŁNA GŁOŚNEGO ŚMIECHU: Gracze w wieku od 10 lat mogą cieszyć się tą rodzinną grą towarzyską. Gracze będą siedzieć jak na szpilkach, słysząc tykanie
- WESOŁA GRA DLA OD 2 DO 6 GRACZY: Gra Ka-Blab! jest rewelacyjna na wieczór z grami w gronie rodzinnym, zapewnia świetną zabawę, gdy trzeba zostać w domu, a także może stanowić miłą przerwę w zdalnej nauce.

Rodziny mogą świetnie spędzać czas dzięki szalonej zabawie z grą Ka-Blab, która przenosi klasyczny sposób gry na wyższy poziom! Rzut kośćmi określa, ile elementów z danej kategorii gracz musi wymienić... ale lepiej niech zrobi to szybko! Jeżeli zadzwoni licznik czasu odmierzający losowe przedziały czasowe, gracz odpada i musi oddać żeton oznaczający punkt. Ile postaci z kreskówek możesz wymienić? Ile powodów, by zostać za karę w szkole po lekcjach? Morskie stworzenia? Rzeczy związane z pracą naukową? Rzucaj kośćmi i wymieniaj rzeczy z wymaganej kategorii, zanim będzie czas, by przekazać kości następnemu graczowi. Wygrywa gracz, który jako ostatni będzie posiadać jakiekolwiek żetony. Do gry dołączono 200 kart kategorii zapewniających mnóstwo niespodzianek i wyzwań. Gracze będą siedzieć jak na szpilkach dzięki tej szybkiej grze, która może stać się ulubioną zabawą na kolejny wieczór z grami w gronie rodzinnym. Ta gra przeznaczona dla osób w wieku od 10 lat zapewnia świetną zabawę, gdy trzeba zostać w domu. Może stanowić miłą przerwę w zdalnej nauce w domu. Hasbro Gaming oraz wszystkie powiązane znaki towarowe i logotypy są znakami towarowymi firmy Hasbro, Inc.

Zestaw zawiera elektroniczny licznik czasu, 3 kostki do gry, 200 kart kategorii, 18 żetonów oraz instrukcję.

Wiek: od 10 lat.
Dla od 2 do 6 graczy.
Wymagane 2 baterie AAA LR6 1,5 V. (Nie dołączono).


wg wieku: 10+, 13+
wg płci: dziewczynki, chłopcy