Hasbro Nerf Super Soaker Hydro Frenzy F3891

  • 79,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

SZALONA WODNA ZABAWA 3 W 1: Wyrzutnia wodna Nerf Super Soaker Hydro Frenzy ma 2 rurki i regulowaną dyszę pozwalającą zmienić sposób wystrzeliwania wody z rurek, zapewniając szaloną wodną zabawę 3 w 1
3 SPOSOBY NA MOKRĄ ZABAWĘ: Wystrzeliwuj 2 równoległe strumienie: pociągnij dyszę do tyłu do połowy, by uzyskać 2 szerokie strumienie, lub do końca do tyłu, by uzyskać 2 kręcące się strumienie wyrzucające wodę we wszystkie strony •REGULOWANA DYSZA: Dysza z przodu wyrzutni łatwo przesuwa się do tyłu i do przodu, więc możesz zmieniać sposób wystrzeliwania wody z wyrzutni
NAPEŁNIJ, POMPUJ I STRZELAJ: Zdejmij zatyczkę, by napełnić zbiornik, i poruszaj uchwytem, by zalewać wszystkich wokół strumieniami wody.
Pojemność zbiornika: 709 ml
 
 
Wyrzutnia wodna Nerf Super Soaker Hydro Frenzy ma lufę z 2 rurkami i regulowaną dyszę pozwalającą zmienić sposób wystrzeliwania wody z rurek, zapewniając szaloną wodną zabawę 3 w 1! Wystrzeliwuj 2 równoległe strumienie z wyrzutni: pociągnij dyszę do tyłu do połowy, by pryskać 2 szerokimi strumieniami, lub do końca do tyłu, by zapewnić szaloną wodną zabawę, w której rurki kręcą się we wszystkie strony, a strumienie wody trafiają wszędzie. Ktokolwiek znajdzie się w zasięgu, zostanie zalany wodą wylatującą z obracających się rurek!
 
Łatwe użycie: napełnij zbiornik i popychaj uchwyt, by rozpocząć zalewanie wodą. Zbiornik ma pojemność 709 ml. Marka Nerf Super Soaker zapewnia mokrą zabawę od 1989 roku i wciąż zalewa wszystkich szaleństwem tryskającej wody! Wyjdź na świeże powietrze i polewaj wodą wszystko wokół dzięki wyrzutniom Nerf Super Soaker!
 
Zawiera 1 wyrzutnię.

Wiek: od 6 lat

UWAGA: Nie celować w oczy ani twarz.

OSTRZEŻENIE: Mogą powstawać drobne elementy.