Hasbro PlayDoh Zestaw Frytki F1320

  • 112,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Kręcone, pofalowane, cienkie lub warzywne – wszystkie frytki są mile widziane w kuchni Play-Doh! Zabawkowa maszynka do robienia frytek ma 2 różne nasadki do skręcania i mielenia masy Play-Doh w spiralne lub faliste kształty. W dodatku cały proces można obserwować przez przezroczyste elementy. Dziecko może wycisnąć proste frytki do pudełka na wynos, pokroić nożem faliste frytki, albo użyć stempla.

Teraz ciastolinowe frytki wystarczy ozdobić zabawnymi dodatkami. Dziecko może wycisnąć keczup lub ostry sos z czerwonej butelki Play-Doh Drizzle i posypać je udawaną solą lub ziołami za pomocą młynka. Można także przyjąć zamówienie z frytkami i hot-dogiem. Ten zestaw Play-Doh Kitchen dla dzieci od 3 lat zawiera 5 kolorów masy Play-Doh, dzięki czemu zabawa w przyrządzanie frytek potrwa przez długi czas.

W pudełku znajduje się: maszynka do robienia frytek z 2 nasadkami, foremka do frytek, karbowany nóż, bułka do hot-dogów, koszyk, młynek do soli/ziół, nóż, wałek, butelka masy Play-Doh Drizzle oraz 5 tub ciastoliny.