Mattel Barbie Chelsea Wesołe miasteczko GHV82

 • Dodaj recenzję:
  • GHV82
  • Producent: Mattel
  • Dostępność: Jest Jest  (6szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 135,00 zł

  Chelsea? inspiruje najmłodszych do odkrywania świata. Zupełnie jak jej starsza siostra Barbie? ? uwielbia próbować nowych rzeczy, podejmuje ciekawe wyzwania oraz świetnie się bawi. I zachęca dzieci, by robiły to razem z nią Pięć obszarów zabawy, duże akcesoria z ruchomymi elementami oraz szczeniaczek jeszcze bardziej uprzyjemniają zabawę w wymyślanie własnych przygód z zestawem do zabawy Barbie? Chelsea Wesołe miasteczko.

  Kolorowy diabelski młyn z uroczymi detalami naprawdę się obraca. Posadź lalkę Chelsea? wraz z dwójką przyjaciółek inne lalki sprzedawane oddzielnie na diabelskim młynie, ?zapnij pasy? i zakręć kołem, aby wprawić je w ruch. Potem baw się autkami z kręcącymi się kółkami ? w każdym pojeździe jest miejsce dla małej lalki lub szczeniaczka. Następnie zabierz lalkę Chelsea? do budki, gdzie może wygrać nagrodę, albo na stoisko z balonikami, gdzie znajdziesz elementy z uchwytami. A na koniec zrób sobie ?zdjęcie? w fotobudce, by upamiętnić ten niezwykły dzień.

  Tak wiele możliwości zabawy Lalka Chelsea? ma na sobie prążkowaną koszulkę z nadrukiem aparatu, zdejmowaną spódniczkę i białe buciki. Dodaj parę okularów przeciwsłonecznych i różowy daszek, aby uzupełnić stylizację Dzięki temu zestawowi do zabawy Chelsea? mali miłośnicy przygód w wieku od 3 do 7 lat mogą odkrywać radość z zabawy w wesołym miasteczku. Możliwości są nieograniczone, bo z Barbie? możesz być kim chcesz

  Zbierz więcej lalek i zabawek Chelsea?, aby poszerzyć możliwości zabawy. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

  Średnia ocena: 4. /5.0 | Na podstawie: opinii