Mattel Barbie Club Chelsy Chelsea DWJ33 HGT02

  • 24,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Chelsea i jej przyjaciółki mogą odgrywać tak wiele fantastycznych historii! Siedem przesłodkich lalek, każda w wyraziście kolorowych ubrankach oraz z tekturowymi elementami rozwijającymi opowiadane historyjki. Doczep je do dłoni lalki, aby twoje historie nabrały realizmu. Wybieraj spośród popularnych motywów, takich jak pływanie, kwiaty, lody, motyle, latawce, filmy i łakocie. Dodatkowa różnorodność stylizacji i fryzur to nieskończenie wiele możliwości rozbudzenia wyobraźni i mnóstwo scenariuszy przygód. Zbierz je wszystkie, aby odkryć jeszcze więcej możliwości przygód. Zestaw zawiera lalkę w ubranku i tematycznie dobrany tekturowy element. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Chelsea i jej przyjaciele mogą odgrywać mnóstwo fantastycznych historii!
Siedem przesłodkich lalek posiada wyraziście kolorowe ubranka, pasujące modne akcesoria (buciki lub okulary), a także tekturowe elementy do odgrywania historyjek. Wybieraj spośród popularnych motywów, takich jak pływanie, kwiaty, lody, motyle, latawce, filmy i łakocie.
Zabawne akcesoria z tektury pasują do dłoni lalki, inspirując do odgrywania historyjek.


Wyraziste kolory, modne wzory i elementy graficzne dodają indywidualnego charakteru każdej stylizacji. Dodatkowa różnorodność stylizacji i fryzur to nieskończenie wiele możliwości rozbudzenia wyobraźni i mnóstwo scenariuszy przygód.


Zbierz je wszystkie i przeżyjcie jeszcze więcej niezapomnianych przygód! (Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.


wg wieku: 3+, 5+, 7+
wg płci: dziewczynki
wg serii : Barbie