Mattel CAVE CLUB Rockelle i Tyrasaurus GTL69

 • Dodaj recenzję:
  • GTL69
  • Kod producenta: 887961917543
  • Dostępność: Jest Jest  (21szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 152,99 zł

  Wymiary opakowania 33 x 41 x 14 cm

  Wymiary ok. 20 cm (wysokość lalki); ok. 27 cm (wysokość dinozaura)

   

  Oto Cave Club ? grupa odważnych młodych jaskiniowców, którzy wyprzedzają swoją epokę!  Z lalkami i zabawkami Cave Club dzieci mogą cofnąć się w czasie i przeżywać prehistoryczne przygody ze swoimi ulubieńcami, takimi jak Rockelle i jej przyjaciel tyranozaur Tyrasaurus! Czas na zabawę! Posadź lalkę Rockelle w siodle i przymocuj jej nogi ? obok jest nawet miejsce dla towarzysza podróży (inne lalki sprzedawane oddzielnie). Czas zrobić sobie przerwę w wycieczce i nakarmić T-Rexa. Naciśnij dźwignię na grzbiecie dinozaura, aby otworzyć jego buzię i dać mu przekąskę. Dzięki szczotce i przyczepianej ozdobie do włosów możesz wyczarować dla przyjaciół Cave Club nową stylizację, a potem ruszyć w dalszą drogę. Lalka Rockelle ma szaloną, neonową fryzurę i jest ubrana w sukienkę z modnym zwierzęcym wzorem. Dzieci (powyżej 4 roku życia) mogą zebrać też inne lalki i zabawki Cave Club, aby jeszcze bardziej cieszyć się zabawą! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Lalka nie stoi samodzielnie.

  Zawartość i cechy zestawu:

  Oto Cave Club ? grupa odważnych młodych jaskiniowców, którzy wyprzedzają swoją epokę!
  Z lalkami i zabawkami Cave Club możesz przeżywać prehistoryczne przygody ze swoimi ulubieńcami, takimi jak Rockelle i jej przyjaciel tyranozaur Tyrasaurus!
  Rockelle jest gotowa do jazdy ? posadź ją w siodle na grzbiecie T-Rexa, przymocuj jej nogi i ruszaj ku przygodzie
  Naciśnij dźwignię na grzbiecie tyranozaura, aby nakarmić go przekąską. Przekąski i kubek z ?napojem? mają uchwyty, aby Rockelle mogła trzymać je w ręku
  Dzięki szczotce i przyczepianej ozdobie do włosów możesz wyczarować dla prehistorycznych przyjaciół nową stylizację, a potem ruszyć w dalszą drogę
  W dwuosobowym siodle jest wystarczająco dużo miejsca dla lalki Rockelle i jeszcze jednej lalki (inne lalki sprzedawane oddzielnie)
  ?Dzięki lalkom i zabawkom Cave Club możesz odkrywać historię świata na nowo! Dla dzieci od 4 roku życia.

   

  gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

  Średnia ocena: 4.3 /5.0 | Na podstawie: 43 opinii