Mattel Hot Wheels Mega Pożeracz Aut GYL13

  • 199,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Ogromny pojazd Hot Wheels Mega Wrex ożywa dzięki światełkom i dźwiękom! Popchnij jego ogon, a Mega Wrex pożre samochody odlewane w skali 1:64 i monster trucki Hot Wheels. Ten ulubiony przez fanów zestaw z monster truckiem jest przeznaczony dla dzieci od 3 lat. Zawiera nie tylko niesamowite efekty dźwiękowe i światła – po zjedzeniu pojazdów, monster truck wyrzuca je! Zawiera 1 odlewany samochód Hot Wheels. Dzieci mogą poczuć dreszczyk emocji związanych z zabawą tym zestawem i dodać go do swojego świata „Monster Trucks”.

Dzięki gigantycznemu pojazdowi Hot Wheels „Monster Trucks” Mega Wrex dzieci mogą ożywić swojego ulubionego potwora, który „zjada” i wyrzuca samochody oraz ciężarówki w skali 1:64! Kiedy dzieci pchają ogon pojazdu Mega Wrex, włącza on światła i dźwięki, a następnie podgryza stojące na jego drodze samochody i ciężarówki w skali 1:64.

Rozbudzaj wyobraźnię i opowiadaj historię dzięki wyjątkowym „Monster Truckom”, które zapewniają oszałamiające funkcje. Idealne dla dzieci w wieku 3 lat i starszych, aby dodać do swojego świata „Monster Trucks” na wiele godzin wspaniałej zabawy.

Wymiary: 25.4 x 45.72 x 20.32 cm

Wymagane baterie: 3 x AA (w zestawie)


wg wieku: 3+, 5+, 7+
wg płci: chłopcy
wg serii : Hot Wheels