Mattel Hot Wheels Megamyjnia Atak Ośmiornicy GTT96

  • 390,90 zł 389,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Myjnia samochodowa Hot Wheels City Ultimate Octo to niesamowity samodzielny zestaw, który rozciąga się na ponad 4 stopy i oferuje spektakularne zabawy w wodzie w połączeniu z innowacyjnym samochodem Color Reveal, który jest jak dwa samochody w 1.

​Dwa oddzielne zbiorniki na wodę ułatwiają funkcje zmiany kolorów pojazdów Color Reveal, ale jest też rampa, pętla i spirala, które dodają akcji i zabawy!

​Zacznij niespodzianki od pierwszego odsłonięcia pojazdu Color Reveal pokrytego zieloną powłoką. Napełnij zamknięty zbiornik na wodę, wrzuć samochód do środka, zakręć, a następnie wyjmij samochód, aby odsłonić jego wygląd — taki fajny!​Napełnij głowę ośmiornicy zimną wodą, aby spryskać samochód mackami, gdy pojazd przejeżdża przez zestaw; samochód ujawnia zupełnie inne kolory i detale! Napełnij zbiornik do namaczania ciepłą wodą, aby zmienić go z powrotem, i powtarzaj proces w kółko, aby zmienić wygląd samochodu między dwoma dekorami - jeszcze chłodniej!

Gdy samochód przejeżdża przez zestaw, nadmiar wody jest zbierany w wyjmowanych miskach spustowych, aby zapewnić zabawne wrażenia bez rozlewania! Zestaw składa się również do połowy swojego rozmiaru, co zapewnia łatwe i wygodne przechowywanie.​Dzieci kontrolują dodatkowe funkcje gry palcami, takie jak zrobotyzowane ramiona czyszczące, które przypominają te w prawdziwej myjni samochodowej!

Zestaw do myjni samochodowej łączy się również z innymi zestawami Hot Wheels, umożliwiając budowanie większych miast i nieograniczoną zabawę.​Dzięki tak wielu funkcjom i zabawnym niespodziankom myjnia samochodowa Hot Wheels City Ultimate Octo to świetny prezent dla dzieci w wieku 4 lat i starszych.

wg serii : Hot Wheels