Mattel Jurassic World Moros Intrepidus HDX29

  • 39,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Jurassic World Groźny dinozaur

Przygotuj się na fascynującą przygodę wprost ze świata "Jurassic World: Dominion". Te figurki groźnych dinozaurów są zainspirowane filmem i tylko czekają na nowe przygody! Do wyboru masz mięsożerców oraz roślinożerców o realistycznym wyglądzie i wiernie odwzorowanych detalach. Figurki mają ok. 17,5 cm długości i 9 cm wysokości. OŻYW te dinozaury dzięki wirtualnej zabawie w rzeczywistości rozszerzonej. Odważ się zobaczyć, jak wygląda PRAWDZIWA zabawa z dinozaurami! Wystarczy zeskanować ukryty kod DNA za pomocą dowolnego smartfona/tabletu, aby odblokować funkcje rzeczywistości rozszerzonej w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts. Smartfon/tablet nie znajduje się w zestawie. Sprzedawane oddzielnie. Dzika zabawa i imponująca kolekcja do zebrania dla dzieci od 3 roku życia. Figurki są sprzedawane osobno. Zestaw zawiera 1 figurkę. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

-Przygotuj się na wartką akcję i przygody z figurkami Groźny dinozaur inspirowanymi szaloną akcją prosto ze świata "Jurassic World: Dominion".

-Znane z tego, że tworzą stada i polują oraz atakują wspólnie, te dinozaury mają ruchome punkty do dynamicznej zabawy i ustawiania w różnych pozach.

-Do wyboru masz mięsożerców oraz roślinożerców o realistycznym wyglądzie i wiernie odwzorowanych detalach. Figurki mają ok. 17,5 cm długości i 9 cm wysokości.

-Pobierz bezpłatną aplikację Jurassic World Facts (Android i iOS) i postaw na PRAWDZIWĄ zabawę z dinozaurami. Znajdź ukryty kod DNA i zeskanuj go za pomocą dowolnego smartfona/tabletu, aby włączyć opcje rzeczywistości rozszerzonej. Smartfon/tablet nie znajduje się w zestawie.

-Rzeczywistość rozszerzona pozwala badać dinozaury w laboratorium dzięki wizualnym treściom edukacyjnym i odkrywać różne tryby, takie jak termiczny i rentgenowski. Potem możesz przejść na wyższy poziom i wprowadzić dinozaury do naszego świata za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. UCIEKAJ!

-Wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają filmy Jurassic World, dinozaury i odgrywanie ulubionych scen!

-Figurki są sprzedawane osobno. W zestawie znajduje się jedna figurka.


wg wieku: 4+, 7+, 10+
wg płci: chłopcy