Mattel Kamper Barbie 3w1 GHL93

Każda dziewczynka zakocha się w możliwościach jakie niesie ze sobą ten super wyposażony pojazd, bo wybrać się w podróż marzeń to tylko w kamperze z lalką Barbie.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GHL93
  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: 887961796865
  • Dostępność: Dużo Dużo  (152 szt.)
  • Czas realizacji: 24h

  • Historia ceny
  • 469,00 zł 339,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

 

Gdy dzieci ruszają w drogę w Barbie® 3 w 1 DreamCamper™, zobacz , gdzie ich wyobraźnia zaprowadzi!

Liczne transformacje tego pojazdu i ukryte niespodzianki sprawiają, że zabawa nim jest ekscytująca — wystarczy , ze Twoje dziewczynka popchnie jasnoróżową przyczepę kempingową, aby się bawić.

Gdy nadchodzi czas na dodatkowe przygody odblokuj przód kampera, aby odsłonić pickupa, który może pomieścić cztery osoby. Zajrzyj pod tylne siedzenie ciężarówki, aby znaleźć łódź idealną na wyprawę wędkarską!

Wyobraźnia dzieci znajdzie mnóstwo możliwosći , po zaparkowaniu Kampera i otwieraniu kolejnych elementów 

Rozbij obóz -  otwórz boczne panele, aby przekształcić ten kempingowy kamper w zestaw kempingowy z miejscem dla czterech lalek do jedzenia, spania i zabawy. Jedna strona składa się, odsłaniając basen, a druga tworzy fajną kuchnię na świeżym powietrzu, która inspiruje do zabawy podczas gotowania.

Pomiędzy nimi znajduje się salon do wylegiwania się, wraz z grafikami, które dodają charakterystycznego stylu i sprawiają, że lalka Barbie® czuje się jak w domu.

Na koniec otwórz tylny panel, aby odsłonić łazienkę z wysuwanym prysznicem, toaletą i toaletką.

Wiele nowych miejsc do zabawy pozwala opowiedzieć tak wiele różnych historii!

A gdy już minie długi dzień eksploracji i zabawy wyślij lalkę Barbie® i jej siostry lub przyjaciółki na dach — wyciągnij łóżko na poddaszu dla Chelsea™ lub innej małej lalki — gdzie mogą spać pod gwiazdami.

Kiedy będą gotowe do rozpoczęcia następnej przygody, spakuj wszystko do środka i zamknij, aby ponownie wyruszyć w drogę.

Ten bardzo realistycznymi projekt , z detalami i fajną grafiką sprawia, że ​​podróżowanie po drogach wyobrażni jest tak zabawne!

Dzięki 50 elementom do zabawy możliwości opowiadania historii są nieograniczone. Łatwo jest odtwarzać historie z podróży i przygody na świeżym powietrzu z Barbie® 3 w 1 DreamCamper™, ponieważ z Barbie® możesz być kimkolwiek!

Dodaj jeszcze więcej różnorodności do zabawy, rozszerzając świat Barbie® o lalki i akcesoria (każdy sprzedawany osobno, w zależności od dostępności).

Lalki nie są wliczone w cenę. Kolory i dekoracje mogą się różnić.

wg serii : Barbie
m
mum007
Zweryfikowany

Zestaw świetny!
Potwierdzona recenzja do zamówienia.

M
Mella
Zweryfikowany

Kupiłam to miesiąc temu i moja córka to uwielbia!