Mattel Kolorowa Niespodzianka S3 GTP90 GTP42

 • Dodaj recenzję:
  • GTP90 GTP42
  • Dostępność: Jest Jest  (547szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 64,99 zł

  Zestawy Barbie? Kolorowa niespodzianka kryją mnóstwo ekscytujących tajemnic W każdym jest lalka z modnym ubrankiem, ale to, jak wygląda, pozostaje niewiadomą do ostatniej chwili. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy ? pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz lalkę-niespodziankę z funkcją zmiany koloru oraz tajemnicze torebki.

  Wyjmij je wszystkie i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę i poruszaj nią. Woda zmieni kolor, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej wygląd Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i ozdobnego trykotu, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Otwórz torebki, by znaleźć perukę z długimi włosami, spódniczkę, parę bucików i małą gąbkę. Zanurz gąbkę w lodowatej wodzie i użyj jej, aby zmienić twarz i włosy ? oczy, usta i pasemka we włosach zmienią kolor. Używając ciepłej i zimnej wody, dzieci mogą powtarzać ten cudowny moment, ile razy zechcą.

  Do przechowywania akcesoriów użyj tubki z zestawu. Którą lalkę znajdziesz Dzieci mogą zebrać inne lalki z serii, aby dowolnie dopasowywać akcesoria i odkrywać nowe możliwości, bo kiedy dziewczynka bawi się Barbie?, może być kim chce Zestaw zawiera lalkę, spódniczkę, buciki, perukę i gąbkę. 

  Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

  Średnia ocena: 4. /5.0 | Na podstawie: opinii