Mattel Lalka Hagrid Harry Potter GCN30 GKT94

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GCN30_GKT94
  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: 887961832044
  • Dostępność: Dużo Dużo  (10 szt.)

  • Historia ceny
  • 109,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Ta inspirowana filmami „Harry Potter” lalka przeniesie Cię wprost do magicznego świata Hogwartu! Fani mogą odtwarzać swoje ulubione sceny lub wyobrażać sobie własne przygody pełne akcji – z przyjacielem i powiernikiem Harry’ego, Rubeusem Hagridem. Wygląda zupełnie jak uwielbiana postać z serii filmów o Harrym Potterze i jest ubrany w swój klasyczny strój – koszulę z paskiem, kamizelkę, spodnie i buty.

Ta 3-centymetrowa lalka Hagrid ma detale inspirowane filmem, takie jak broda i kręcone włosy, a także małego smoka Norberta, który pobudza wyobraźnię do zabawy. Aż jedenaście punktów zgięcia – w szyi, ramionach, biodrach, kolanach, łokciach i nadgarstkach – sprawia, że lalka Hagrid może być ustawiana w różnych pozach, co nadaje odgrywanym scenkom dynamizmu!

Fani i kolekcjonerzy będą zachwyceni możliwością przeżycia na nowo swoich ulubionych filmowych momentów! Zbierz więcej lalek i zabawek z linii Harry Potter, aby zbudować świat czarodziejów i wymyślać własne magiczne przygody. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Fani i kolekcjonerzy mogą przeżyć swoje ulubione filmowe sceny i wyobrazić sobie, że są częścią świata Harry'ego Pottera! Lalka Rubeus Hagrid jest ubrana w swój charakterystyczny strój – koszulę z paskiem, kamizelkę, spodnie i buty.

Dokładnie odtworzone szczegóły, takie jak broda i kręcone włosy, sprawiają, że lalka wygląda zupełnie jak postać z filmu W zestawie znajduje się figurka małego smoka Norberta, która urozmaici odgrywane scenki Lalka ma punkty zgięcia w szyi, ramionach, biodrach, kolanach, łokciach i nadgarstkach, dzięki czemu Hagrid może być ustawiany w różnych pozach, co zapewnia doskonałą zabawę Lalki z linii Harry Potter świetnie nadają się na prezent dla fanów Hogwartu, którzy ukończyli 6 lat, a także dla dorosłych kolekcjonerów.

 Zbierz je wszystkie, aby zbudować świat czarodziejów i wymyślać własne magiczne przygody (każda lalka sprzedawana oddzielnie i w zależności od dostępności)

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 6 roku życia.


wg wieku: 3+, 5+, 7+
wg płci: dziewczynki, chłopcy
wg serii : Harry Potter