Mattel Sunny Day Salon piękności GKT65

  • Wymiary opakowania: 61cm x 38cm x 11cm
  • 218,00 zł 99,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Sunny Day uwielbia swoją pracę. Ta wesołą dziewczyna z długimi, bujnymi, tęczowymi włosami jest fryzjerką i pracuje w salonie piękności. Każdego dnia stylizuje i układa klientkom fryzury i jeszcze nie zdarzyło się, by któraś z nich nie była zadowolona! Daj się zaprosić do salonu piękności Sunny ? zdecyduj się na nową fryzurę i pomaluj paznokcie!

 

Salon piękności Sunny to zestaw do zabawy dla małych fanek serialu animowanego. Domek ma dwa poziomy i trzy pomieszczenia, jest także w pełni wyposażony. W środku budynku znajdziemy dwa kompletne stanowiska fryzjerskie oraz wyspę manicurzystki. Wśród ponad 18 dołączonych tematycznych elementów znajdziemy fotele fryzjerskie, działającą suszarkę, umywalkę do mycia włosów i akcesoria typu grzebień, lustro, spinki do włosów i inne. Do zestawu dołączono również lalkę Sunny. Salon piękności Sunny prezentuje się doskonale, i w dodatku dokładnie tak, jak w animowanym serialu!

 

Sunny Day to główna bohaterka serialu animowanego o tym samym tytule. Jest fryzjerską i stylistką ? prowadzi swój własny, mały salonik piękności. Dziewczynka ma okrągłą, piegowatą buzię, duże zielone oczy i piękne, gęste i bujne włosy do kolan, ozdobione kolorowymi pasemkami! Sunny jest energiczną, pozytywną i radosną osobą. Nigdy się nie poddaje i jest niesamowicie wytrwała. Współpracuje i przyjaźni się z Doodle, Rox i Blair.

 

Wiek: 3+