MG Szablony Zwierzęta

  • 24,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Toja pociecha uwielbia rysować? Chcesz, aby nauczyła się rysować różne zwierzątka? Podaruj jej "Szablony Zwierzęta" producenta Multigra i obserwuj, jak szybko się uczy.

Zestaw "Szablony Zwierzęta" skierowany jest do dzieci, które ukończyły już czwarty rok życia. Oczywiście to rodzic decyduje o gotowości pociechy do wykonywania danej czynności, więc jeśli uzna to za stosowne i jeśli cały czas będzie nadzorował pociechę, może podać zabawkę dziecku nieco mniejszemu. W skład zestawu "Szablony Zwierzęta" wchodzą szablony, przedstawiające ośmioro zwierząt, ołówek, bloczek oraz instrukcja. Nie zabrakło także kolorowych kredek, dzięki którym maluch będzie mógł z dumą pokolorować narysowaną przez siebie postać.

Zabawa polega na obrysowaniu przy pomocy ołówka wybranych szablonów, pokolorowaniu ich oraz uzupełnieniu ich o szczegóły, takie jak na przykład oczy. Dziecko ograniczone jest wyłącznie własną wyobraźnią i może dorysować co tylko leży w zasięgu jego umiejętności. Rysowanie zwierzątek rozwija motorykę małą, koordynację na linii ręka-oko i dokładność, co ułatwi edukację na późniejszym etapie. Umiejętności te są niezbędne choćby do nauki pisania, które odgrywa kluczową rolę w nauce szkolnej.

Wydawnictwo Multigra wypuściło na rynek szeroki wachlarz produktów mających za zadanie wspieranie rozwoju dziecka. Są to między innymi: "Szlaczki dla czterolatka", "Szlaczki dla sześciolatka" czy "Szablony Pojazdy".