MGA Project MC2 Cyfrowy notatnik szpiega 546948

 • Dodaj recenzję:
  • 546948
  • Dostępność: Jest Jest  (15szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 109,90 zł

  Witaj w tajnym programie NOV8! Stałaś się agentką jak McKeyla McAlister! Zostałem przypisany, by zostać Twoim osobistym, zaawansowanym technologicznie Cyfrowym Notatnikiem Wywiadowczo-Szpiegowskim, w skrócie C.N.W.S. Przed nami wspólne dni i... swoboda w wyrażaniu! Bez wątpienia zostaniemy BFF!

  Notatnik tajnej agentki to absolutne must have każdej przebojowej dziewczynki, która bezpiecznie będzie mogła przechowywać w nim swoje sekrety! By odblokować notatnik należy użyć specjalnej, dołączonej do zestawu bransolety. Wśród akcesoriów dziewczynki znajdą także "magiczny" pisak, piszący niewidzialnym tuszem, minilatarkę, która podświetli treści napisane markerem, naklejki i broszurkę. Notatnik posiada miejsce na marker, schowek na latarkę, schowek na telefon z zapadką. Zabawę w "tajną agentkę NOV8" uatrakcyjni darmowa aplikacja na urządzenia z systemem iOS, do pobrania w APP Store!

  Zawartość zestawu:

  • Cyfrowy Notatnik Wywiadowczo-Szpiegowski - interaktywny, plastikowy dziennik
  • bransoleta do odblokowywania notatnika
  • marker z niewidocznym tuszem
  • minilatarka ze światłem UV
  • notes
  • 2 arkusze z naklejkami

   

   

   
  Project Mc2 to niespotykana do teraz seria lalek i produktów, która doskonale wpisuje się w charakter potrzeb współczesnych dziewczynek. Odważne, ciekawe świata i zjawisk w nim zachodzących - młode odkrywczynie, chętnie podejmują wyzwania i nie boją się stawiać trudne pytania, a co ważniejsze same dzielnie szukają odpowiedzi! Grupę Mc2 tworzy sześć dziewczyn o różnorodnej urodzie, zdolnościach i temperamencie, dzięki czemu dziewczynki mogą wśród nich odnaleźć bratnią duszę. McKeyla McAlister to pisarka, hipsterka i wytrawny szpieg. Gdy nie pisze - to czyta powieści Conan Doyle'a albo ratuje świat! Adrienne Attoms - kulinarny chemik, pochodzi z Hiszpanii i uwielbia wyprawiać przyjęcia! Bryden Bandweth to absolutnie digitalgirl! Tweetuje, uwielbia muzykę i bawi się fotografią cyfrową. Camryn Coyle to niezwykle inteligentna postać, a w jej garażu powstają najciekawsze przedmioty. Chętnie pokaże ci swoją podrasowaną deskorolkę! Devon D’Marco jest wyjątkową artystką, która udowodni ci, że sztuka ma wiele wspólnego z nauką. Z kolei Ember Evergreen wychowała się na farmie, a rośliny to jej wielka pasja. Z tymi dziewczynami nie sposób się nudzić! Wyrusz razem z nimi do świata zabawy i nauki.

  Parametry

  Przedział wiekowy Od 6 lat
  Baterie 4 x AA (brak w zestawie), 3 x LR41 (w zestawie)
  Wymiary ok. 16 x 22 cm
  Dziewczynka Tak
  Efekty świetlne Tak
  Prezentacja wideo RRAw-ROaLnE
  Wymiary opakowania 26 x 28 x 6 cm
  Waga (kg) 0.8
  Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij