Orbico Miraculous Lalka Biedronka Fashion 50375

  • 129,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Witaj w uniwersum Miraculum! Jeżeli Twoje dziecko ze szczególną uwagą śledzi losy Biedronki i Czarnego Kota i z utęsknieniem wyczekuje emisji kolejnego odcinka tej animowanej bajki, podaruj mu wyjątkowy prezent – lalkę przedstawiającą Marinette w zmieniającym się stroju z magicznymi cekinami! Dzięki niej będzie mogło bawić się w odgrywanie scenek z serialu, a także rozwijać wyobraźnię, tworząc zupełnie nowe historie.
Lalki i akcesoria przedstawiające Biedronkę i jej przyjaciół z serialu „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” pozwalają stworzyć niezwykły świat wyobraźni, w którym dzieci mogą być odważne, silne i niesamowite!

Poznaj Marinette… W ciągu dnia jest po prostu zwykłą dziewczyną, która prowadzi normalne życie. Ale ma pewien sekret – potrafi błyskawicznie zmienić się ze zwykłej uczennicy w odważną superbohaterkę, Biedronkę. Teraz możesz jej w tym pomóc. Wystarczy, że przesuniesz palcem po jej ubraniu, a dzięki magicznym cekinom szybko zmienisz codzienny strój Marinette w fantastyczny kostium superbohaterki! Lalka Marinette ma aż 15 ruchomych punktów, jest więc szybka i zwinna, jak prawdziwa superbohaterka ratująca Paryż przed złoczyńcami!

Możesz zebrać całą kolekcję Miraculowych lalek od Playmates Toys.
Wiek: 4+

• TRANSFORMACJA: Zwykłe ubranie Marinette błyskawicznie zmienia się w fantastyczny strój superbohaterki, Biedronki, a później możesz szybko zmienić je z powrotem! Wystarczy, że odwrócisz cekiny w górę lub w dół!

• RUCHY SUPERBOHATERKI: Lalka Marinette ma aż 15 ruchomych punktów, jest więc szybka i zwinna, jak prawdziwa superbohaterka ratująca Paryż przed złoczyńcami!

• AKCESORIA MARINETTE-BIEDRONKI: Lalka ma zdejmowane kolczyki i zdejmowaną maskę Biedronki, aby transformacja była kompletna.

• WIEK: 4+


wg wieku: 3+, 5+, 7+, 10+, 13+, 16+, 18+
wg płci: chłopcy
wg serii : Pokemon