Playmobil 5167 Nowy przenośny domek dla lalek

 • Dodaj recenzję:
  • play_5167
  • Producent: Playmobil
  • Kod producenta: 5167
  • Dostępność: Jest Jest  (7szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 118,00 zł

  Playmobil 5167 Nowy przenośny domek dla lalek

  Edycja limitowana Przenośny domek dla lalek.


  W tej serii znajdziecie duży domek dla lalek oraz mały przenośny w formie walizeczki. Każde pomieszczenie domku, można urządzić meblami z serii 
  PLAYMOBIL Dollhouse.
  Ta seria to mnóstwo pomysłów na urządzenie wnętrz dla małej dekoratorki!


  Dzięki zamontowanej na górze wygodnej rączce łatwo można go przenieść w inne miejsce. Po otwarciu magicznego pudełka przenosimy się do prawdziwego domku z kuchnią, łazienką, sypialnią i salonem, w którym mieszka trzy osobowa rodzina z dwoma szczeniakami. Każde pomieszczenie jest kompletnie wyposażone i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Z lodówki możemy wyciągnąć jajka, kurczaka albo sałatę. W salonie możemy zrelaksować się z kieliszkiem wody i książką w ręku. W łazience znajdziemy szczoteczkę do zębów, pastę oraz szampon do włosów. Wszystkie sprzęty są ruchome i dziecko może samo zaprojektować układ pomieszczeń, według swojego uznania. 


  W zestawie:
  - domek dla lalek
  - 3 figurki
  - 2 pieski
  - wyposażenie domu
  - akcesoria

  Wyjątkowa zasada zabawy pobudza wyobraźnię i kreatywność oraz wspomaga rozwój dziecka: dzięki PLAYMOBIL® dzieci mogą nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie.

  Figurki PLAYMOBIL® to prawdziwe małe talenty, które przeżywają wszelkie możliwe przygody – w scenerii historycznej jako rycerze czy piraci, w teraźniejszości jako budowniczy, weterynarze lub policjanci lub w świecie fantastyki jako agenci przyszłości.

  Projektanci zabawek w PLAYMOBIL® zapewniają długą zabawę dzięki coraz to nowym pomysłom i fantastycznym akcesoriom.

   

  Wiek: od 4 - 10

  Największy wybór klocków Playmobil we Wrocławiu i nie tylko!