Playmobil 70435 Bungalow z basenem

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: PLAY_70435
  • Producent: Playmobil
  • Kod producenta: 4008789704351
  • Dostępność: Sprzedane! Sprzedane!  (0 szt.)
  • Czas realizacji: 24h
  • 222,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Seria Family Fun to mnóstwo zabawy, aktywności na świeżym powietrzu w rodzinnym gronie. Jest tu moc atrakcji — począwszy od emocjonujących przechadzek po lesie, a skończywszy na rejsach ekskluzywnym statkiem wycieczkowym. Można skorzystać z pięknej pogody i spędzić cały dzień na basenie bądź przy ognisku. Szeroka paleta zestawów nawiązujących do wakacyjnej tematyki związanej z wypoczynkiem i relaksem to możliwość budowania i tworzenia niezwykłych przygód figurek Playmobil. Łącząc ze sobą zestawy można stworzyć własny świat, a wesoła zabawa nigdy się nie skończy!

Bungalow z basenem 70435. Zabawa w prywatnym basenie! Z tarasu na dachu bungalowu zjeżdżalnia prowadzi bezpośrednio do basenu. Ciesz się słońcem w hamaku lub ochłodź się, pluskając w wodzie. Zabawa dla całej rodziny. Wymiary: 43 x 35 x 22 (DxGxW). Zewnętrzne schody prowadzą na taras słoneczny, a stamtąd przez zjeżdżalnię do basenu. W pełni wyposażony na rodzinne wakacje, z kartą-kluczem do otwierania drzwi.

Charakterystyka produktu:

Domek wyposażony jest w duże łóżko i łóżko piętrowe oraz łazienkę z WC, umywalką i prysznicem

Łazienka wyposażona jest w dziecięcą deskę sedesową

Drzwi wejściowe można otworzyć tylko za pomocą karty-klucza, wkładając ją do zamka drzwi od góry, aż do odblokowania

Basen można napełnić wodą (pojemność ok. 600-700 ml)

Figurki: kobieta, mężczyzna, dziewczynka, chłopiec

Akcesoria: 1 bungalow ze zjeżdżalnią i basenem, 1 schodki, 2 karty do drzwi, 1 łóżko podwójne, 1 łóżko, 1 stolik nocny, 1 lampka nocna, 1 budzik, 1 stolik TV, 1 telewizor, 1 telefon, 1 toaleta, 1 deska toaletowa dla dzieci, 1 szczotka toaletowa, 1 toaletka z umywalką, 1 prysznic, 1 szczotką do włosów, 1 butelką ze spreyem, 1 suszarka do włosów, 2 doniczki z kwiatami, 3 pary kapci, 4 szczoteczki do zębów, 1 pasta do zębów, 2 ręczniki kąpielowe, 1 hamak, 1 zegarek na rękę, 1 kubek na napoje, 2 walizki, 1 plecak

Wiek: 4+