Playmobil 9371 Transporter pieniędzy

 • Dodaj recenzję:
  • PLAY_9371
  • Dostępność: Jest Jest  (18szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 91,00 zł

  Zabawki PLAYMOBIL stwarzają dzieciom wspaniałe możliwości odzwierciedlania i przeżywania świata w małym formacie!

  PLAYMOBIL 9371 Transporter pieniędzy to niezwykły zestaw pełen akcji. Uważaj na złodzieja, który próbuje dobrać się do ładunku na swoim motocyklu. Ochrona konwoju ma ze sobą broń i psa na wypadek wytropienia przestępcy.

  Wymiary opakowania: 38 x 28 x 12 cm.

  Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
  Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurekPLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

  Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij