Playmobil 9372 Posterunek policji

 • Dodaj recenzję:
  • PLAY_9372
  • Kod producenta: 4008789093721
  • Dostępność: Jest Jest  (8szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 202,50 zł

  Zabawki PLAYMOBIL stwarzają dzieciom wspaniałe możliwości odzwierciedlania i przeżywania świata w małym formacie!

  PLAYMOBIL 9372 Posterunek policji, to okazałych rozmiarów, piętrowy budynek z dobrze wyposażonym komisariatem, w którym piętro ma funkcję lądowiska dla helikoptera a pod nim znajdzie się wystarczajaco miejsca dla radiowozu. Na posterunku znajdziemy trzech policjantów różnych specjalizacji, mnóstwo broni i amunicji, komputery, meble i inne mniejsze akcesoria oraz przestępce z quadem. W razie ucieczki złodzieja, helikopter oraz samochód policyjny są gotowe do pościgu za poszukiwanym na sygnale!

  Samochód posiada otwierany dach i bagażnik, jedzie do przodupo pociągnięciu go do tyłu na podłożu oraz posiada działające koguty z sygnałem dźwiękowym.

  Wymiary opakowania: 51 x 38 x 12 cm
  Wymagane baterie: 1 x AAA (brak w zestawie)

  Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego ?mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
  Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurekPLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

  gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

  Średnia ocena: 4.1 /5.0 | Na podstawie: 21 opinii