Rebel Time's Up! Party

 • Dodaj recenzję:
  • TUP1-PL02
  • Dostępność: Jest Jest  (1szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 79,00 zł

  Każda para ma 30 sekund na odgadnięcie jak największej ilości haseł. Jedna osoba próbuje przekazać drugiej, co jest na danej karcie. 

   

  Runda 1 (w której opisujemy nasze hasło na wszystkie możliwe sposoby):

  - Dziewczyny to ćwiczą, takie ćwiczenia rozciągające... To imie jest takie podobne" 

  - ?? Pilates? 

  - Nie, inne...

  - Nie wiem, poddaję się.

  - Joga... no "Yoda" tu jest napisane, nie wiem kto to....

   

  - Wymyślił alfabet, taki z kropkami i kreskami, na morzu go...

  - Morse!

  - Ale jeszcze imię!!

  - Yyy... on miał imię?!! Nie wiem!!!

  - Tu jest napisane, że Samuel...

    

  Runda 2: (W której używamy jednego tylko słowa i już po nim nasz partner musi odgadnąć o co chodzi. UWAGA! W drugiej rundzie wykorzystywane są te same karty, co w pierwszej, ponownie rozdawane, więc trafią nam się karty, które mieli przeciwnicy. Musimy uważnie słuchać, jakie hasła odgadują, nie ma przerwy "na herbatę".)

  - Joga?

  - Yoda!

   

  - Księżyc?

  - yyyyyy Neil Armstrong?

   

  - Alfabet!

  - Morse...

  - Imię!!

  - Nie pamiętam...

    

  Runda 3: (W której nie wolno Ci odezwać się słowem i hasło możesz tylko pokazywać, jak w klasycznych Kalamburach. Liczy się pierwsze słowo, które powie odgadująca osoba.)

   

  *Pokazuje kolejne ćwiczenia gimnastyczne*

  - yyy... te... pilates..? NIE! aaaah...

  - Hahaha, nie macie punktu!!

  - Ech, ty. Yoda, no.

   

  Co się dzieje dalej, łatwo sobie wyobrazić... :D

   

  Time's up to nie są zwyczajne kalambury, to są kalambury, przy których nie będziesz mógł wykrztusić słowa ze śmiechu. Tutaj nie musisz znać tych wszystkich ludzi i postaci z bajek, literatury czy pop-kultury występujących na kartach. Tutaj musisz pamiętać z czym się innym graczom kojarzyły dane postacie i sprytnie te skojarzenia przekazać w skróconej wersji!

   

  Dlaczego pokochasz tę grę?

   

  • Gra zawiera ponad 220 kart, a na każdej 2 postacie gwarantują niekończącą się zabawę (przy każdej grze używamy tylko około 40 postaci (zależy od liczby graczy);
  • Nie ma momentu, gdy któryś z graczy się nudzi, czy może pozwolić sobie na odejście od stołu. Wszyscy śledzą poczynania innych graczy, bo w następnej rundzie oni mogą dostać te same karty!
  • Zakres postaci jest tak szeroki, że możecie do zabawy zaciągnąć i rodziców i rodzeństwo i przyjaciół. Wtedy dopiero będzie wesoło!
  • Praktyczna klepsydra odmierza czas i nie ma mowy o pomyłkach
  • Gra mieści się w niewielkim woreczku, łatwym w transporcie, co pozwala zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie.
  • Skojarzenia, których używają gracze powodują nieustanne wybuchy śmiechu. Jeśli niewielka grupa na imprezie zaczyna grać w Time's up, szybko dołącza do nich reszta obecnych. Nawet jako widz ma się mnóstwo zabawy.

   

  UWAGA, nowa edycja!

  "Time's up Party" to nowa edycja, która zawiera hasła dotyczące popkultury. W dużej części są to hasła, które wystąpiły już we wcześniejszej edycji niebieskiej. Niektóre hasła pojawiły się też w żółtej, ale jest sporo nowych haseł, w tym budowle i tytuły filmów oraz książek, które wcześniej nie wystąpiły w żadnej edycji.

  Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij