Schleich Horse Club Wielki pokaz Koni 42466

  • Wymiary opakowania: 49 x 34,5 x 10,5 cm.

 

  • 288,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Wielki Pokaz koni 42466. Na wielki pokaz konny z serii Schleich? Horse Club Sarah i Tori przyozdabiają swoje konie kwiatami, sercami i wstążkami.
Na Lakeside odbywa się wielki pokaz konny z serii Schleich? Horse Club! Sarah i Tori czyszczą klacz tennessee walker i ogiera lusitano kopystką, zgrzebłem i szczotką ze skrzynki z akcesoriami. Z tylnej ściany areny przynoszą ozdobne serca, wstążki i kwiaty, by przymocować je na ogłowiu i owijkach. Dziewczęta w namiocie robią makijaż, używając lusterka, szminki, pędzla i puszki do makijażu z ich kuferka. Na zewnątrz arenę zdobią rośliny, wstążki, łukowe pergole, spiralne pnącza i chorągiewki.

Sarah wygładza swoją zdejmowaną spódniczkę, Tori zdejmuje derkę z konia. W świetle reflektorów prowadzą swoje konie z padoku po dywanie do stołu jury. Jaki wynik odczytają na tablicach? Na szczęście każdy zostanie zwycięzcą, gdyż oprócz pucharu przyznawane będą także wstążki zwycięzców! Zestaw liczący ponad 100 akcesoriów z pewnością posłuży na wiele godzin zabawy!

Charakterystyka produktu:

wszystkie figurki Schleich? tworzone są z dbałością o wierne oddanie szczegółów i są synonimem wartościowej zabawy edukacyjnej
zadaszenie z widownią,
padok,
dywan
stół jury,
namiot do przygotowań zawodników,
figurka Sarah z ruchomymi nogami i zdejmowaną spódniczką
figurka Tori w stroju zawodniczki
figurka klacz tennessee walker
ogier lusitano
figurka psa
wtykowe elementy dekoracyjne, które można łączyć w dowolnej konfiguracji
akcesoria tematyczne do zabawy: łącznie ponad 100 elementów
zestaw serii tematycznej Horse Club