SM Kinetic Sand Zakręcone kolory 6063931

  • 139,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Zawiruj piaskiem, aby magicznie stworzyć piękną piaskową grafikę z zestawem Swirl N' Surprise! Najbardziej praktyczne podejście do zabawy w sztukę Kinetic Sand, ten zestaw pozwala dzieciom wirować i układać piasek za pomocą 4 narzędzi i piasku w kolorze czerwonym, fioletowym, zielonym i żółtym. Spuść piasek i napełnij mieszadło piasku, zamknij pokrywę, aby bawić się bez bałaganu, a następnie naciśnij pompkę, aby zawirować piasek! Zobacz, jak odkrywasz hipnotyzujące projekty z piasku! Wiruj, rzeźbij i krój raz za razem to świetna zabawa! Zestaw Kinetic Sand Swirl N Surprise oferuje tak wiele kreatywnych możliwości!

Aby uzyskać jeszcze więcej piaskowych sposobów na zabawę, poszukaj worków 2lb Kinetic Sand z kolorowego piasku i zestawu SANDisfactory (zabawki sprzedawane osobno)! Kinetic Sand to oryginalny magiczny, dający się formować i hipnotyzujący piasek do zabawy. Lepszy niż plastelina do modelowania w sztuce i rzemiośle, ten zmysłowy piasek nigdy nie wysycha, więc możesz bawić się piaskiem Kinetic Sand przez wiele godzin niezależnej zabawy dotykowej. Niech przepływa przez twoje ręce jest tak satysfakcjonujący, że nie będziesz w stanie go odłożyć! Piasek Kinetic Sand jest wykonany z naturalnego piasku i jest nietoksyczny i hipoalergiczny. Magicznie skleja się i łatwo czyści.

Zabawki Kinetic Sand dla 3-letnich chłopców i dziewczynek to idealny prezent dla dzieci. Dostosuj swoje własne zaskakujące efekty piasku za pomocą zestawu Kinetic Sand Swirl N Surprise Set!


wg wieku: 3+, 5+, 7+
wg płci: dziewczynki, chłopcy
wg serii : Kinetic Sand