SM Zestaw Wizarding World Pokój Życzeń 6063901

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6063901
  • Producent: Spin Master
  • Kod producenta: 778988419151
  • Dostępność: Dostępny Dostępny  (6 szt.)
  • Czas realizacji: 24h

  • Historia ceny
  • 104,90 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Czarodziejskie przygody czekają na Ciebie dzięki zestawowi Pokój Życzeń od Magical Minis! Pokój Życzeń pojawia się wtedy, kiedy go potrzebujesz. Ten zestaw zmienia się z pokoju treningowego armii Dumbledor'a w pokój ukrytych przedmiotów, ożywiając tę sekretną przestrzeń Hogwartu!

Dzięki funkcji 2 w 1, ekskluzywnym, 3-calowym figurkom Germiny Granger i Rona Weasleja, dwóm figurkom Patronusów oraz manekinowi do pojedynków, młode wiedźmy, czarodzieje i mugole mogą odtwarzać ulubione sceny znane z Harry'ego Pottera. Ten wykonany z uwagą o najdrobniejsze detale pokój - z drzwiami wejściowymi po jednej stronie i pokojem armii Dumbledora po drugiej - jest idealnym miejscem na Twoje przygody.

Ustaw każdą z figurek, poruszaj rękoma, udając, że rzucasz zaklęcia i wyczaruj Patronusy Hermiony oraz Rona - wydrę i terriera. Urocze, przezroczyste figurki urozmaicą Twoją zabawę. Hormina i Ron mogą ćwiczyć rzucanie zaklęć przeciwko manekinowi do pojedynków! Aby przekształcić Pokój Życzeń, po prostu podnieś panel kominka, aby odsłonić Pokój Ukrytych Rzeczy.

Odkrywaj rozmaite przedmioty w tym Szafkę Zniknięć znajdującą się na naklejkach zestawu! Pokój Życzeń Magical Minis to doskonały sposób na pobudzenie wyobraźni poprzez zabawę. Podłącz zestaw do zamku Hogwart Magical Minis (sprzedawany osobno) i odgrywaj niekończące się, magiczne przygody w Klasie eliksirów, Klasie zaklęć czy na Zajęciach z opieki nad magicznymi stworzeniami (sprzedawane osobno).

 Zbierz i połącz wszystkie figurki oraz wszystkie zestawy, aby stworzyć swój własny świat czarodziejów (wszystkie sprzedawane osobno)! Zeskanuj kod QR na pudełku, aby wyświetlić plakat kolekcjonerski i powiększyć swoją kolekcję Magical Minis. Zabawki Magical Minis ze świata Harry'ego Pottera to idealne prezenty dla dzieci i fanów Harry'ego Pottera. Doświadcz magii świata Harry'ego Pottera dzięki zestawowi Pokój Życzeń Wizarding World Magical Minis!


wg wieku: 3+, 5+, 7+, 10+
wg płci: dziewczynki, chłopcy
wg serii : Harry Potter