Spidey Ghost-Spider Glow n go copter SNF0022

  • 129,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Mali fani popularnego serialu „Spidey i super-kumple” na pewno będą zachwyceni tym superszybkim, biało-różowym helikopterem Glow N’ Go z Ghost Spider za sterami. Natychmiast przyciągnie on uwagę Twojego dziecka, szybko stając się jego nową ulubioną zabawką! Kiedy naciśniesz przycisk na głowie Ghost Spider, helikopter zacznie pulsować, uruchamiając pokaz światełek, z trzema sekwencjami świetlnymi. Naciśnij przycisk dwa razy, aby aktywować tryb losowy i różne sekwencje świetlne oraz efekty dźwiękowe, a później start!

Uwaga: Helikopter Glow N’ Go najlepiej sprawdza się na płaskich i gładkich powierzchniach. Kiedy wpada na przeszkodę, obraca się i rusza w przeciwnym kierunku. Zakręć śmigłami i zobacz, jak sobie radzi! Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło odtwarzać sceny ze swojego ulubionego serialu o małych superbohaterach! Jeśli jesteście gotowi na pełną akcji przygodę, zupełnie jak z serialu Marvela „Spidey i super-kumple”, helikopter Glow N’ Go będzie świetnym początkiem Waszej kolekcji!

Jeśli jesteś gotowy na pełną akcji przygodę z Marvel’s Spidey i jego niesamowitymi przyjaciółmi, pojazd fabularny Ghost-Spider Glow N’ Go Copter jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją kolekcję Spidey!

Kiedy naciśniesz Ghost-Spider, wbudowaną postać, helikopter zaczyna pulsować, uruchamiając ekscytujący pokaz świetlny z trzema sekwencjami świetlnymi. Naciśnij jej głowę po raz drugi, a pojazd zapali się w różnych sekwencjach świetlnych i zaraz po tym wystartuje!

W zestawie:

20cm helikopter Glow N’ Go z wbudowaną figurką Ghost Spider