Spin Master Psi Patrol Patrolowiec 2.0 6060442

  • 318,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Maluchy dołączą do Rydera i Psiego Patrolu podczas przygód w Patrolowcu 2.0! Ten pełen akcji pojazd ratowniczy ma przekształcające się drzwi, podwójne wyrzutnie pojazdów i realistyczne dźwięki! Jest tu także figurka Raydera i jego mini pojazd. Kiedy pojawią się kłopoty, czas ruszyć do akcji. Wewnątrz Patrolowca jest miejsce na dwa pojazdy (sprzedawane oddzielnie), a na zewnątrz zmieszczą się kolejne cztery samochody Psiego Patrolu. Można załadować Rydera i innego szczeniaka na tylną rampę oraz użyć wyobraźni, aby odegrać misje ratunkowe.

Wyrzutnie pojazdów i efekty dźwiękowe
Kiedy dziecko naciśnie przycisk z boku Patrolowca, boki pojazdu podniosą się i odsłonią podwójne wyrzutnie pojazdów. Wystarczy pociągnąć za dźwignię, aby ustawić wyrzutnie i nacisnąć przyciski, aby wysłać pojazdy do akcji. Po naciśnięciu przycisku na górze Patrolowca, maluchy usłyszą efekty dźwiękowe prosto z serialu animowanego. Patrolowiec z figurką Rydera i mini pojazdem dla to idealny prezent dla dzieci od 3 roku życia i fanów Psiego Patrolu.

Zawartość pudełka
W pudełku znajduje się: Patrolowiec 2.0, figurka Rydera, quad, arkusz naklejek oraz instrukcja. Zabawka do działania wymaga 3 baterii LR44 (dołączono).

wiek 5+

wg serii : Psi Patrol