TM Toys Puppy Surprise Mandy JPP42147

 • Dodaj recenzję:
  • JPP42147
  • Producent: TM Toys
  • Kod producenta: 886144421471
  • Dostępność: Jest Jest  (13szt.)
   Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 118,00 zł

  To zupełnie inny wymiar zabawy. Mandy z serii Puppy Surprise wprowadza dzieci w świat natury, a przede wszystkim cud narodzin. Ta przytulaśna, sympatyczna, biało-różowa psinka skrywa w swoim brzuchu słodką niespodziankę. 

  Mandy jaka jest widać na załączonym obrazku. Biało-różowa o milutkim futerku, długim ogonie i uszkach doskonałych do zaplatania warkoczy. Jej pyszczek natomiast to serduszko pełne miłości (na czole ma wzór serca). Do tego jej szyję zdobi piękna obroża. To wszystko jest pewne, to dostanie każdy kto zdecyduje się przygarnąć słodką psinę. 

  Niespodzianka czeka na Was dopiero po otwarciu pudełka i przytuleniu Mandy. Gdy zajrzycie do jej brzuszka znajdziecie coś wspaniałego. Szczeniaczki. Ile i jakiej płci tego nie wie już nikt . Szczęśliwcy mogą stać się opiekunami nawet 5 maluchów! (To maksymalna liczba, szczeniaków może być mniej). 


  Seria Puppy Surprise powstała głównie po to, aby poprzez zabawę zapoznawać dzieci z naturą. Cud narodzin to jedna z tych kwestii, która wymaga odpowiedniego wprowadzenia. Mandy oraz pozostałe zwierzęce mamusie są po to, aby uczyć i dawać wiele miłości. Maskotka wraz ze swoimi dziećmi to przytulanki, które utulą dziecko do snu. To również alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na prawdziwego czworonoga w domu. 

  Mandy jest zabawką edukacyjną, która rozwija w dzieciach poczucie odpowiedzialności związane z opieką nad całą psią rodzinką. Rozwija wyobraźnię i kreatywność, a także sprzyja budowaniu empatii i troskliwości. Zabawka jest pomysłem na prezent dla 2-latków i starszych dzieci. 

  Drodzy rodzice zachęcamy do tego, abyście towarzyszyli maluchom podczas tej zabawy. Mandy może być doskonałym pretekstem do wielu poważnych rozmów i to nie tylko tych związanych z narodzinami. Poza tym jedna para rąk do tulenia tych wszystkich czworonożnych niemowlaków nie wystarczy. 

  Mandy jest zapakowana w wygodne pudełko z rączką, które przypomina walizkę. Wygląda tak jakby znajdowała się w transporterku dla zwierzaków. Pudełko jest gotowe do wręczenia jako prezent, zatem nie trzeba używać dodatkowego papieru lub torebki. 

  Wymiary opakowania: 36x24cm16,5cm

  gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

  Średnia ocena: 4.1 /5.0 | Na podstawie: 71 opinii