O firmie

Nasza firma PPHU Akma istnieje na rynku od 2003 roku. Prężny rozwój, zaufanie Klientów i szeroka siatka nawiązanych kontaktów, pozwoliły zaistnieć nam także w sieci. Od 2010 roku prowadzimy sprzedaż internetową (www.dodrukarek.eu) najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych. Dzięki zdobytej wiedzy, doświadczeniu i uzyskanej renomie sięgnęliśmy jeszcze wyżej, pragnąc sprostać, tym razem, oczekiwaniom najmłodszych ? co stanowi nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla nas - dorosłych już ludzi.

W 2015 roku udało nam się zrealizować skryte marzenie, a zarazem pomysł, który dojrzewał w nas od dawna. Otworzyliśmy sklep stacjonarny i internetowy ?Kraina Zabawek? - z myślą o Dzieciach i dla Dzieci. Jeśli zastanawiacie się co sprawiło, że postanowiliśmy zainwestować czas, energię i finanse w to niecodzienne, pełne wyzwań przedsięwzięcie, to odpowiedź jest bardzo prosta:
Każdy dorosły człowiek ? Ty, My czy ktokolwiek inny ? pielęgnuje w sobie "wewnętrzne dziecko?, które pragnie odnaleźć w tej niekiedy szarej rzeczywistości swój świat dzieciństawa. My dajemy mu taką szansę! Szansę, by znów mógł poczuć się jak za dawnych lat, kiedy wszystko było nowe, świeże i wzbudzało zachwyt. Pragniemy podzielić się z Wami naszą pasją do gier, zabaw?.do przepełnionego radością kolorowego świata spełnionych marzeń ? do ?Krainy Zabawek?.

Jako kochający rodzice, doskonale wiemy jak ważną rolę w prawidłowym procesie rozwoju każdego dziecka - w jego codziennej nauce ? odgrywają: zabawa i zabawki. ?Zabawa poprzez naukę, nauka poprzez zabawę?. Do tego hasła od lat przekonują rodziców psychologowie i pedagodzy. I mają rację! Zabawki nie tyle pozwalają przywołać dzieciństwo i wzbogacić je, ale także poszerzają horyzonty myślowe oraz wspierają rozwój fantazji i wyobraźni ? co jest niezwykle cenne dla małego człowieka. Nie wspominając już o tym, że dzieci je uwielbiają! Bo przecież czym byłoby dzieciństwo bez maskotek, lalek, samochodzików, kredek, plasteliny, nożyczek, kleju i farb?? Czym byłoby bez swobody, uśmiechu, zabawy i radości?
- ?Latem bez ciepła i słońca? ? to dobre porównanie.

Podobnie jak my - dorośli niegdyś cieszyliśmy się z takich zwykłych figurek żołnierzyków i postaci z bajek, bawiliśmy pierwszymi dostępnymi w Polsce klockami Lego, graliśmy w ?Państwa - Miasta?, ?Monopoly?, ?Chińczyka? i ?Kosmobiznes?, tak teraz nasze latorośle mają jeszcze większe możliwości poznania i nauki kreatywnego myślenia, samorozwoju, samorealizacji i urozmaiconej kształcącej zabawy.
Asortyment gier, puzzli, gadżetów, zabawek i akcesoriów szkolnych oraz tematycznych - jaki mamy do zaoferowania - jest nie tylko szeroki, ale przede wszystkim nastawiony na rozwój twórczego postrzegania świata u dziecka. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów ? tych Małych i tych Dużych, oraz ich Rodziców. To nas najbardziej cieszy i sprawia, że nasza praca jest dla nas czystą przyjemnością i radością.

Zapraszamy Was, mili Goście, do świata spełnionych marzeń w naszej cudownej Krainie Dzieciństwa i Beztroski. Odkryjcie w sobie ?Dziecko? razem z nami w magicznej ?Krainie Zabawek?.