Barbie Lalka Cutie Reveal Słonik Dżungla HKP98

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: HKP97_HKP98
  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: 194735106615
  • Dostępność: Mało-nie czekaj! Mało-nie czekaj!  (2 szt.)

  • Historia ceny
  • 139,90 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Lalki Barbie Cutie Reveal Jungle Series oferują najsłodsze wrażenia z rozpakowywania z 10 niespodziankami! Odkryj czarującego słonia, uroczego tygrysa, wesołego tukana lub bezczelną małpkę, a następnie zdejmij pluszowy kostium, aby odsłonić ruchomą lalkę Barbie z długimi, kolorowymi włosami. Którą lalkę ujawnisz? Każda lalka Barbie ma mieniące się kształty na twarzy, które dodają uroczego wyglądu. Zaszalej z większą liczbą niespodzianek do otwarcia, takich jak okulary przeciwsłoneczne, spódnica lub szorty i mini zwierzątko pasujące do kostiumu lalki. Odwróć pluszową bluzę, aby założyć polarową kurtkę i odwróć głowę, aby stworzyć legowisko dla zwierzaka. Lodowata woda dodaje jeszcze więcej uroku dzięki przemianom zmieniającym kolor na lalce i mini zwierzaku; ciepła woda zamienia je z powrotem na powtórkę zabawy! Dzieci będą zachwycone odkrywaniem wszystkich uroczych niespodzianek w tej inspirowanej dżunglą serii Barbie Cutie Reveal. Zawiera lalkę w kostiumie zwierząt i 10 niespodzianek. Każda lalka jest sprzedawana osobno, w zależności od dostępności. Lalki nie mogą stać same. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

Z 10 niespodziankami w 1 pakiecie, lalki Barbie Cutie Reveal Jungle Series zapewniają najsłodsze wrażenia podczas rozpakowywania z pluszowymi przyjaciółmi zwierząt, ubrankami i zabawą w transformację! Rozpakuj, aby znaleźć uroczego, pluszowego tygrysa z lalką Barbie w środku.

Podnieś głowę kostiumu i odsłoń ruchomą lalkę Barbie z długimi, kolorowymi pasemkami włosami oraz błyszczącymi detalami oczu i twarzy.

Otwórz 4 torby-niespodzianki, aby znaleźć ubrania i akcesoria — takie jak urocza spódniczka, para butów, grzebień z gąbką, okulary przeciwsłoneczne i uroczy mini tygrysek.

Dzieci mogą ubrać i stylizować Cutie Barbie®, odwracając górną część kostiumu, aby znaleźć super miękką polarową kurtkę z tęczowym nadrukiem w jodełkę. Kostiumowa głowa również zamienia się w łóżko dla mini przyjaciela!


wg wieku: 3+, 5+, 7+
wg płci: dziewczynki
wg serii : Barbie