Korbo Basic 180

  • 148,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Korbo Basic 180

Zabawa klockami to jedna z podstawowych i ponadczasowych zabaw towarzyszących naszym dzieciom. Ale zabawa jest jeszcze lepsza, gdy klocki umożliwiają tworzenie niesamowitych konstrukcji, pobudzających wyobraźnię i kreatywność. Takie właśnie są klocki konstrukcyjne marki Korbo. Ale klocki Korbo to nie tylko budowanie, nasze zestawy klocków konstrukcyjnych pozwalają ruszyć wyobraźnię, by projektować najbardziej skomplikowane struktury i wprawiać je w ruch, zgodnie z naszą ideą: "Pomyśl, zbuduj, zakręć". Dlaczego warto wybrać nasze klocki konstrukcyjne? Na jaki zestaw się zdecydować?

Klocki konstrukcyjne Korbo Basic, nauka i zabawa w jednym

Korbo Basic 180 to największy z zestawów Basic. W skład zestawu wchodzą aż 72 koła zębate oraz 8 podstaw. Różnorodność i uniwersalność klocków w tym zestawie pozwala na tworzenie dowolnych konstrukcji.

W dołączonej instrukcji znajdziemy 15 pomysłów na zbudowanie różnych konstrukcji o różnych stopniach trudności, na przykład żyrafę, kaczkę czy stonogę albo robota, latarnię wodną czy gazociąg. Klockami można bawić się w zaciszu domowym, jak i na zewnątrz, a nawet w wodzie. Ale to nie wszystko. Rozbudowany zestaw Korbo Basic 180 posiada osiem plansz w dwóch kolorach do tworzenia ciekawych konstrukcji na platformach, więcej elementów dających większe możliwości tworzenia i budowania, piękną kolorystykę pobudzającą dziecięcą wyobraźnię oraz daje możliwość poznawania fizyki i mechaniki przez świetną zabawę.

Dzięki naszym klockom konstrukcyjnym dzieci nie tylko spędzają wolny czas na zabawie, ale rozwijają swój umysł, swoje pasje i zdolności. A nie od dziś wiadomo, że nauka poprzez zabawę jest najbardziej efektywna i przyjemna.