Mattel Barbie Nauczycielka muzyki DHB63 FXP18

  • WIEK DZIECKA: +3 LATA
  • WYMIARY LALKI: WYS. 29,0 CM
  • 101,00 zł 96,70 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Te zestawy Barbie zamieniają przestrzeń roboczą w przestrzeń zabaw z meblami i akcesoriami związanymi z pracą, które pozwalają młodym profesjonalistom odkrywać ich aspiracje. Każda lalka i zestaw zabaw ma wiele elementów, z charakterystycznym stylem Barbie, dla wielu możliwości uczenia się i grania.

Lalka nauczyciela muzyki i jej lalka uczennica uderzyły we wszystkie właściwe nuty tablicą, która odwraca się, aby odkryć różne lekcje, podwójny stojak muzyczny z nutami i cztery instrumenty muzyczne: róg, flet i dwa skrzypce, po jednym dla ucznia i jeden dla lalki Barbie.

Lalka nauczyciela Barbie ma łokcie, które wyginają się, aby umożliwić jej trzymanie skrzypiec i ukłonu do zabawy w odgrywanie ról. Inspiruje młodych muzyków profesjonalnym wyglądem dzięki nutom muzycznym na jej czarno-białej górze, niebieska spódnica i czarne buty; lalka studencka jest gotowa na lekcję w różowej, czarno-białej spódnicy z nadrukiem na klawiaturze fortepianu i różowymi butami. Dzieci pokochają możliwość wypróbowania różnych kapeluszy zawodowych i poznania swoich marzeń. Wybierz jeden zawód lub wypróbuj wszystkie, ponieważ gdy dziewczyna bawi się Barbie, wyobraża sobie wszystko, co może się stać (każdy sprzedawany oddzielnie, w zależności od dostępności). Obejmuje lalkę Barbie, przerzucaną tablicę, stojak muzyczny, róg, flet, dwa skrzypce z kokardkami i nuty. Lalka Barbie nie może stać samodzielnie. Kolory i dekoracje mogą się różnić. Wybierz jeden zawód lub wypróbuj wszystkie, ponieważ gdy dziewczyna bawi się Barbie, wyobraża sobie wszystko, co może się stać (każdy sprzedawany oddzielnie, w zależności od dostępności). Obejmuje lalkę Barbie, przerzucaną tablicę, stojak muzyczny, róg, flet, dwa skrzypce z kokardkami i nuty. Lalka Barbie nie może stać samodzielnie. Kolory i dekoracje mogą się różnić. Wybierz jeden zawód lub wypróbuj wszystkie, ponieważ gdy dziewczyna bawi się Barbie, wyobraża sobie wszystko, co może się stać (każdy sprzedawany oddzielnie, w zależności od dostępności). Obejmuje lalkę Barbie, przerzucaną tablicę, stojak muzyczny, róg, flet, dwie pary skrzypiec z kokardkami i nuty.


wg serii : Barbie