Mattel Barbie Przytulny Domek z wyposażeniem FXG54

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: FXG54
  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: 887961690798
  • Dostępność: Dużo Dużo  (15 szt.)
  • Czas realizacji: 24h

  • Historia ceny
  • 199,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Otwórz Przytulny domek i pomóż się wprowadzić lalce Barbie® (nie znajduje się w zestawie) – przenośny domek rozkłada się, ukazując wnętrze o szerokości ponad 60 cm z łatwym dostępem z każdej strony! Jest tutaj kuchnia, sypialnia, łazienka oraz strefa z basenem. Każde pomieszczenie ma charakterystyczny styl, naklejki tworzące realistyczne tło, akcesoria tematyczne i atrakcyjne funkcje specjalne. W kuchni można bawić się w gotowanie, korzystając ze zlewu i kuchenki, a barek idealnie nadaje się do serwowania posiłków. W sypialni są rozkładane łóżko i minigarderoba, w której można przechowywać ubranko. Toaleta z ruchomą klapą dodaje łazience realizmu. Na zewnątrz znajduje się basen, który można wypełnić wodą, aby kąpać się przy kolorowych „lampkach”. Akcesoria – takie jak przybory kuchenne, zastawa stołowa, kocyk i „roślinka” – pobudzają wyobraźnię i zachęcają do zabawy w odgrywanie ról. Niektóre elementy mają uchwyty, by lalka Barbie® (sprzedawana oddzielnie) mogła trzymać je w ręku, a inne – specjalne zaczepy, które utrzymują je na miejscu i ułatwiają sprzątanie! Złóż domek, aby go schować lub zabrać ze sobą. Dziewczynki pokochają wymyślanie niezwykłych historyjek w tym uroczym domku dla lalek i wokół niego, bo z Barbie® każdy może być kim chce. Dodaj więcej mebelków i akcesoriów, by jeszcze bardziej urozmaicić domek lalki Barbie®. W zestawie domek dla lalek i akcesoria tematyczne. Lalka sprzedawana oddzielnie.  Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. 
· Barbie® Przytulny domek rozkłada się, ukazując ponad 60-centymetrową przestrzeń (wewnątrz i na zewnątrz) do zabawy w tworzenie opowieści –  przenośny zestaw do zabawy zawiera kuchnię, sypialnię, łazienkę i odkryty basenik!
· Napełnij basenik wodą i zanurz się w zabawie – lalka Barbie® (sprzedawana oddzielnie) uwielbia kąpać się przy kolorowych „lampkach”, które można zawiesić na składanym daszku
· Przysuń dwa krzesła do barku, by zjeść posiłek w domu lub na zewnątrz! 
· Ugotuj wspaniałe dania w kuchni wyposażonej w zlew, kuchenkę, garnek i zastawę stołową dla dwojga
· Rozłóż łóżko w sypialni, połóż głowę lalki na poduszce i otul miękkim kocykiem, by cieszyła się słodkimi snami (lalka nie znajduje się w zestawie)
· W łazience możesz podnosić i opuszczać klapę toalety oraz ustawić dołączone do zestawu akcesoria łazienkowe (szczotkę i „mydło”) na specjalnej półeczce
· Niektóre z mniejszych akcesoriów (np. tablet) mają uchwyty, by lalka Barbie® (sprzedawana oddzielnie) mogła je trzymać, lub specjalne zaczepy, które utrzymują je na miejscu i ułatwiają sprzątanie!
· Po złożeniu domku można go wygodnie przechowywać lub zabrać w podróż – stylowy różowy dach pełni też funkcję uchwytu do przenoszenia!
· Zbierz więcej mebelków i akcesoriów, aby urozmaicić świat Barbie® i odkryć nowe możliwości zabawy – bo z Barbie® każda dziewczynka może być kim chce (produkty sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności)

wg serii : Barbie