Na Na Na Surprise Glam Mallory Duckington 579250

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 579250EUC
  • Producent: MGA
  • Kod producenta: 035051579250
  • Dostępność: Mało-nie czekaj! Mało-nie czekaj!  (3 szt.)
  • Czas realizacji: 24h

  • Historia ceny
  • 99,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Podnieś poziom swojej gry glam z zupełnie nową Na Na Na Surprise 2 w 1 Soft Fashion Doll Glam Series 2!

Zyskujesz wartość 2 w 1 dzięki miękkiej modnej lalce oraz kolekcjonerskiej przypinanej metalowej torebce z pomponem z tkaniny!

Seria glam zawiera przyciągające wzrok metalowe tkaniny w inspirowanych zwierzętami fasonach dla lalek i torebce, która ma wygodny, uroczy klips w kształcie zwierzęcia, który można przymocować do plecaka lub większej torebki.

Lalki Na Na Na Surprise to pierwsze miękkie, ruchome lalki z nadrukowaną twarzą i modnymi detalami. Teraz w otwartym opakowaniu, aby pokazać wszystkie szczegóły dotyczące jakości, zebranie ich wszystkich będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Mallory Duckington to ubrana na zielono laleczka z metaliczną zieloną torebką kaczki.

Miękkie modne lalki i zestawy do zabawy Na Na Na Surprise są przeznaczone dla kolekcjonerów i dzieci – dziewcząt i chłopców w wieku od 3 do 10 lat, którzy są inspirowanymi zwierzętami fashionistami, którzy lubią przyjaźń, bajeczność i wszystko, co przytulne, miękkie i puszyste, w tym plusz zabawki dla zwierząt, niespodzianki i urocze zwierzęce uszy na wszystkim!

Jako prezenty urodzinowe i prezenty na każdą specjalną okazję, pluszowe i efektowne lalki Na Na Na Surprise, stylowe zestawy dla lalek i urocze akcesoria zapewniają wszystkie odczucia i godziny towarzyskiej i pomysłowej zabawy w udawanie z rodzeństwem i przyjaciółmi!

Od MGA Entertainment, twórców modowych i kolekcjonerskich lalek LOL Surprise, modnych lalek Rainbow High, modnych lalek Na Na Na Surprise, MGA's Glitter Babyz, lalek Lalaloopsy i przedmioty kolekcjonerskie Born Surprise, zabawki dla dzieci Little Tikes i wiele innych ulubionych marek.

ZBIERZ WSZYSTKIE: Zbierz wszystkie 5 uroczych, miękkich lalek i torebki z metalowymi pomponami z serii 2 Glam.

Na pewno będzie cię kochać i cieszyć się nim przez długi czas.

Zabawa polega na kolekcjonowaniu.

Zbierz je wszystkie.

Wysokość laleczki około: 20cm.

Rozmiar opakowania: 30x16,5x11,5cm.