Playmobil 70072 Marla z koniem

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: PLAY_70072
  • Producent: Playmobil
  • Kod producenta: 4008789700728
  • Dostępność: Ostatnia sztuka! Ostatnia sztuka!  (1 szt.)
  • Czas realizacji: 24h

  • Historia ceny
  • 33,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Opis:

Playmobil: Film to pierwszy film w historii, inspirowany popularną marką zabawek Playmobil?, który rusza na podbój kin! Film zabiera widzów na epicką i zabawną przygodę przez fantastyczny, nieograniczony świat Playmobil?. Dzięki ekscytującym przygodom i zapierającym dech w piersiach krajobrazom animowana historia jest wyjątkowo zabawna i oryginalna, z pewnością zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów!

"Marla po zniknięciu młodszego brata Charliego w magicznym, animowanym świecie PLAYMOBIL?, udaje się w pełną niespodzianek podróż, aby go odnaleźć. Okaże się ona przygodą jej życia. Na swojej drodze przez nowe interesujące światy Marla spotyka różnych, ekscentrycznych i bohaterskich towarzyszy podróży. Między innymi zwariowanego Del'a - właściciela Food Trucka, nieustraszonego i szarmanckiego tajnego Agenta Rex'a Dasher'a, wiernego i sympatycznego robota, dobrą wróżkę z dużym poczuciem humoru i wiele innych ciekawych postaci. Ta fascynująca podróż uczy Marlę i Charliego, że można w życiu osiągnąć wszystko - wystarczy w siebie uwierzyć!"

Playmobil: The Movie Marla z koniem 70072. Marla ma duszę odkrywcy: jest pogodna, ciekawa świata i lubi przygody. Jedynie nadmierna ostrożność i rozwaga przeszkadzają jej czasami w osiągnięciu celów. Podczas magicznej podróży po świecie PLAYMOBIL Marla odkrywa swoją odważną naturę... Dołącz do Marli, która wyrusza przez pustynię ze swoim koniem, próbując odnaleźć brata Charliego. Marla ubrana jest w niebieski sweter, ma dużą torbę z akcesoriami. Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film, ale świetnie nadaje się również do zabawy z pominięciem innych zestawów.

Zawartość i cechy zestawu:

Zestaw inspirowany filmem animowanym - Playmobil: Film
Figurka Marl'i - wysokość ok. 7.5 cm
Koń z siodłem
Znak z kierunkowskazami
Figurka jastrzębia
Akcesoria m.in. torba, sztućce, złote monety, tarcza, narzędzie
Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Playmobil: Film

Wiek: 5+