Spin Master Psi Patrol Tablet Rydera 6058332

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6058332
  • Producent: Spin Master
  • Kod producenta: 778988311394
  • Dostępność: Dużo Dużo  (12 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 92,90 zł brutto
  • 89,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w 24 godziny!

Produkt objęty jest 2letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Interaktywna Atrapa - Tablet Rydera

Uwaga zabawka dostępna tylko w angielskiej wersji językowej.


Wyprodukowany przez powszechnie znaną i cenioną firmę Spin Master. Został stworzony na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego dla dzieci stacji Nickelodeon - Psi Patrol (Paw Patrol). Serial ten opowiada o przygodach sześciu szczeniaków - Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, oraz chłopca o imieniu Ryder, którzy wspólnie wyruszają na ratunek potrzebującym, a także dzielnie stawiają czoła stającym na ich drodze zagrożeniom.

Pad Rydera doskonale imituje ten, który chłopiec używa w serialu Psi Patrol. To interaktywna zabawka, na której ekranie znajduje się pokrętło, które pozwala na wybór jednego z bohaterów serialu. Na obrotowej planszy znajdują się ikonki przedstawiające szczeniaki Psiego Patrolu. Po wybraniu ikonki i naciśnięciu przycisku na otwieranej części urządzenia odpowiedni piesek wypowie jedną z zaprogramowanych kwestii wyrażających gotowość do akcji.

Zabawkę wyposażono w angielską wersję językową z wypowiedziami z serialu, dzięki czemu przyniesie ona dzieciom nie tylko mnóstwo zabawy, ale także pozwoli podszkolić język obcy. Pad jest w kolorze niebieskim, a jego wymiary i niska waga sprawiają, że dzieci nie będą miały problemów z utrzymaniem go w rękach.

Tablet Rydera doskonale sprawdzi się w zabawie figurkami szczeniaków z Psiego Parolu, również dostępnymi w naszym sklepie. Dzięki niemu dziecko poczuje się jak sam Ryder, przywołując szczeniaki do akcji.

w zestawie znajduje się tablet Rydera wyposażony w 18 różnych dźwięków
zabawka wyposażona w angielską wersję językową
brak polskiej wersji językowej
pad Rydera nie jest prawdziwym tabletem, jest wyłącznie zabawką imitującą tablet
zabawka wymaga użycia 2 baterii AAA (w zestawie)
wymiary opakowania: 28 x 18 x 4,7 cm
wymiary zabawki: 19,2 x 10,5 x 3 cm
zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia
kod producenta: 6058774

wiek 3+